جمعه 24 آبان 1398  
منو اصلی
پیوند
نظرسنجی
نظر شما در خصوص نحوه ارائه خدمات شرکت گاز استان هرمزگان چیست؟
   
ضعیف
متوسط
خوب
عالی


تاریخچه


      شرکت گاز استان هرمزگان یکی از شرکت های فعال در عرصه  گازرسانی ( توزیع و فروش گاز) و یکی از سه شرکت وابسته به شرکت ملی گاز ایران در سطح استان هرمزگان می باشد.
این شرکت در سال 1387 با استناد مصوبه هیئت محترم وزیران با شناسه ملی 108800123869 و شماره ثبت9617 با هدف ارائه خدمات گازرسانی مطلوب و بهینه به استان در جهت اجرا و توسعه شبکه های  گازرسانی و بهره مندی  هر چه بهتر صنایع و مردم شریف استان هرمزگان از این نعمت خدادادی، با هدف جایگزین کردن این سوخت پاک و مناسب با سایر سوخت های آلاینده و فسیلی در بندرعباس شروع به فعالیت نمود.
در حال حاضر حوزه های تامین گاز طبیعی استان هرمزگان، پالایشگاه گاز سرخون واقع در شمال بندر عباس و همچنین پالایشگاه گاز گورزین واقع در جزیره قشم و انشعابات از خط هفتم سراسری(خط لوله صلح) می باشد. شرکت گاز استان هرمزگان با راه اندازی 6 ناحیه گاز در شهر های ( قشم، بستک، حاجی آباد، بندر خمیر، بندر عباس و کیش) درصدد است در راستای مسئولیت های اجتماعی در آینده ای نزدیک با اجرای شبکه های داخلی شهرستان های پارسیان و رودان غربی ترین نقطه استان تا شرقی ترین نقطه استان هرمزگان را از نعمت گاز طبیعی بهره مند سازد.

شعار سال
مشاهده صورتحساب
اطلاعیه
اوقات شرعی
True
آب و هواي انتخابي
در حال لود آب و هواwaiting
 
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما