جمعه 1 شهريور 1398  
منوی اصلی
نظر خواهي
نظر شما در خصوص نحوه ارائه خدمات شرکت گاز استان هرمزگان چیست؟
   
ضعیف
متوسط
خوب
عالی


بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 494693
تعداد بازديد از سايت: 151013098
تعداد بازديد زيرپورتال: 584231
اين زيرپورتال امروز: 167
در امروز: 19608
اين صفحه امروز: 86
 
امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 151013098
  تعداد بازدید این صفحه: 494693
  در امروز: 19608

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1398/3/12 يكشنبه
برگزاری دوره آموزشی ارگونومی کارکنان اداری
به منظور ارتقای سطح سلامت شغلی و بهره وری و افزایش آگاهی کارکنان، دوره آموزشی ارگونومی اداری درسالن کنفرانس شرکت گاز برگزار شد.به منظور ارتقای سطح سلامت شغلی و بهره وری و افزایش آگاهی کارکنان، دوره آموزشی ارگونومی اداری درسالن کنفرانس شرکت گاز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز هرمزگان، سید حمیدرضا موسوی سرپرست  HSE بیان نمود: این دوره که در قالب پیمان پژوهشی "بررسی ابعاد آنتروپومتریک کارکنان شرکت گاز استان هرمزگان به تفکیک مشاغل مختلف و پیاده سازی رهنمودهای ارگونومی در محیط کار" پیش بینی شده بود توسط دکتر سهرابی عضو تیم اجرایی پروژه از دانشگاه بوعلی سینا همدان برای کارکنان اداری انجام شد.

موسوی ابراز نمود: طبق تحقیقات انجام گرفته و مستندات ارایه شده توسط سازمان بهداشت جهانی، در سال 2013 ناراحتى­هاى اسکلتى، عضلانى ناشى از کار پس از بیمارى­هاى تنفسى شغلى در رتبه دوم شایع­ترین بیمارى­هاى شغلى قرار گرفته است.

وی اضافه کرد: مهم­ترین عوامل خطرزایى که در بسیارى از مشاغل و به ویژه در صنایع، در ایجاد ناراحتى­هاى اسکلتى، عضلانى نقش دارند عبارتند از: فعالیت تکرارى، اعمال نیروى زیاد، پاسچر کارى نامناسب، فشارهاى تماسى، ارتعاش، خستگى فیزیکى ، مدت و نحوه کار با رایانه و عوامل فردى نظیر استراحت کافی، توانایی های جسمی و دموگرافیکی.

سرپرست HSE شرکت گاز هرمزگان عنوان کرد: بر اساس اهداف پیش بینی شده در این پروژه و طبق نتایج بدست آمده آنتروپومتری کارکنان و وضعیت ارگونومی ایستگاه های کاری بررسی شده، رهنمودهای ارگونومی ایستگاه های کار متناسب با ابعاد و اندازه ها و شرایط ارگونومی محیط کار کارکنان اداره گاز استان هرمزگان ارایه خواهد شد.

موسوی ادامه داد: این رهنمودها در قالب یک دفترچه راهنمای اختصاصی خواهد بود که نکات طراحی، بازطراحی، تنظیم و اصلاح محیط کار را منطبق با اصول ارگونومی با مثال ها و روش های کاربردی مشخص می کند.

وی یادآور شد: دوره آموزشی ارگونومی کارکنان عملیاتی نیز در پروژه پژوهشی پیش بینی شده و در آینده ای نزدیک برگزار می شود.


  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
بيشتر
 
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما