سه‌شنبه 2 بهمن 1397  
منوی اصلی
نظر خواهي
نظر شما در خصوص نحوه ارائه خدمات شرکت گاز استان هرمزگان چیست؟
   
ضعیف
متوسط
خوب
عالی


بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 454993
تعداد بازديد از سايت: 136592328
تعداد بازديد زيرپورتال: 530759
اين زيرپورتال امروز: 342
در امروز: 63844
اين صفحه امروز: 176
 
امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 136592328
  تعداد بازدید این صفحه: 454993
  در امروز: 63844

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1396/12/10 پنجشنبه
برگزاری مسابقات ورزشی بمناسبت دهه مبارک فجر
همزمان با دهه مبارک فجر مسابقات ورزشی دارت، طناب کشی،تنیس روی میز،شنا بانوان و شطرنج بین کارکنان شرکت گاز هرمزگان برگزار شد


به گزارش روابط عمومی شرکت گاز هرمزگان محسن ره گوی مسوول ورزش شرکت گاز استان به تشریح مسابقات ورزشی و روند بازی ها پرداخت و گفت: مسابقات ورزشی دارت در دو گروه بانوان و آقایان برگزار شد در گروه آقایان 48 نفر شرکت کننده با هم به رقابت پرداختند و ماحصل مسابقات، اکبر یدالهی مقام اول، احمد راحمی مقام دوم و فرحبخش شاپوری مقام سومی را کسب نمودند.

ره گوی اظهار داشت: مسابقات دارت بانوان نیز با حضور 17 شرکت کننده برگزار شد که به  ترتیب فاطمه قاسمی مقام نخست، سارا نوروزی مقام دوم و نسیبه خورشیدزاده مقام سوم را از آن خود نمودند.

ره گوی بیان نمود: مسابقات شطرنج بانوان مریم سروری نفر نخست، نجمه رهنما مقام دوم، نجمه صادقی مقام سوم و در گروه آقایان نیز سیف اله جوع عطا مقام نخست، مرتضی یونسیفرد مقام دوم و عبدالصمد ناصح مقام سوم را کسب نمودند.

وی ادامه داد: در مسابقه طناب کشی نیز تیم خدمات رفاهی اجتماعی، تیم مهندسی و تیم حمل و نقل به ترتیب اول تا سوم شدند.

مسوول ورزش شرکت گاز هرمزگان اظهار داشت: مسابقات تنیس روی میز نیز در دو دسته فرزندان و کارکنان آقا برگزار شد که در بخش کارکنان عرفان صالحی، علی اکبر غلامپور، سیف اله جوع عطا به ترتیب اول تا سوم و در بخش فرزندان نیز نوید زیباپور، دانیال رضوی و بهراد بازگیر نفرات اول تا سوم انتخاب شدند.

محسن ره گوی با اشاره به مسابقات شنای بانوان گفت: مسابقات شنا نیز در دو رده فرزندان و بزرگسالان برگزار شد که در رده بزرگسالان خانم ها حلیمه شمس، ملیحه خاکسار و نجمه رهنما و در  رده فرزندان نیز فاطمه اسمعیلی، تیام صفری و بهار مرادپور جایگاه اول تا سوم را کسب نمودند.

ره گوی در ادامه با اشاره به استقبال خوب همکاران در دو رشته فوتسال و والیبال ابراز داشت: مسابقات فوتسال امسال با حضور 7 تیم از واحدهای فناوری اطلاعات، حراست، بهره برداری الف، بهره برداری ب،خدمات رفاهی و اجتماعی ، بازرسی فنی و مهندسی در دو گروه 3 و 4 تیمه و به صورت دوره ای برگزار شد که از هر گروه دو تیم به مرحله نیمه  نهایی راه یافتند ،در نهایت در مرحله رده بندی  تیم خدمات رفاهی با برتری 8 بر 3 از تیم  فناوری اطلاعات پیشی گرفت و به مقام سوم دست یافت و درمرحله فینال تیم بهره برداری الف باکسب  نتیجه 2 بر 1 از تیم حراست، به جایگاه اول دست یافت. حراست نیز در مقام دوم جای گرفت.

ره گوی در تشریح مسابقات والیبال گفت مسابقات والیبال نیز با حضور 7 تیم از واحدهای فناوری اطلاعات، حراست، بهره برداری ،خدمات رفاهی و اجتماعی ، بازرسی فنی و مهندسی و حمل و نقل در دو گروه 3 و 4 تیمه و به صورت دوره ای برگزار شد که از هر گروه دو تیم به مرحله نیمه نهایی راه یافتند، در نهایت در مرحله رده بندی  تیم خدمات رفاهی با نتیجه 3 بر 0 از تیم حراست پیشی گرفت و به مقام سوم دست یافت و درمرحله فینال تیم فناوری اطلاعات  با کسب نتیجه 3 بر 0 از تیم حمل و نقل ، به جایگاه اول دست یافت. حمل و نقل نیز در مقام دوم جای گرفت.

 

 


  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
بيشتر
 
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما