جمعه 24 آبان 1398  
منوی اصلی
نظر خواهي
نظر شما در خصوص نحوه ارائه خدمات شرکت گاز استان هرمزگان چیست؟
   
ضعیف
متوسط
خوب
عالی


بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 507073
تعداد بازديد از سايت: 155051987
تعداد بازديد زيرپورتال: 601255
اين زيرپورتال امروز: 605
در امروز: 74104
اين صفحه امروز: 470
 
امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 155051987
  تعداد بازدید این صفحه: 507073
  در امروز: 74104

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1398/7/21 يكشنبهمدیرعامل شرکت گاز هرمزگان بیان کرد:
حراست به عنوان چشم و مشاور مدیریت در سازمان است
مراسم تودیع و معارفه روسای حراست شرکت گاز هرمزگان و پالایشگاه سرخون و قشم به میزبانی شرکت گاز استان، در سالن کنفرانس شرکت گاز برگزار شد.

مراسم تودیع و معارفه روسای حراست شرکت گاز هرمزگان و پالایشگاه سرخون و قشم به میزبانی شرکت گاز استان، در سالن کنفرانس شرکت گاز  برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز هرمزگان، در این مراسم پیرایش رییس حراست شرکت ملی گاز ایران و هیات همراه، فواد حمزوی مدیرعامل شرکت گاز هرمزگان، نوروزی مدیرعامل پالایشگاه سرخون و قشم، گودرزی مدیر منطقه شش عملیات انتقال گاز، دکتر کرباسچی معاون بهداشتی درمان صنعت نفت هرمزگان حضور داشتند.

پیرایش رییس حراست شرکت ملی گاز ایران، حراست را پشتوانه محکمی برای حفظ سلامت نیروی انسانی و جامعه اداری  عنوان کرد و گفت: هر سازمانی جهت نیل به اهداف خود به سلامت درونی و بیرونی نیاز دارد . از آنجا که سلامت هر سازمان همواره در معرض آلودگی ها و تهدید های درونی و نفوذی است، برای حفظ سلامت و پیشگیری از آلودگی ها نیازمند سیستمی هستیم که با دقت زیاد ابتدا از نفوذ آفت ها به داخل سیستم جلوگیری کند و نیز با تشخیص و شناخت آفت های درونی، زمینه های سلامت سازمان را فراهم سازد.

پیرایش تاکید کرد: مسوولان حراست زمانی در انجام وظایف خطیر خود موفق می شوند که از علم، تخصص، درایت و روشن بینی بالایی برخوردار بوده و در سازمان پناهی برای کارکنان باشند.

در ادامه فواد حمزوی مدیرعامل شرکت گاز هرمزگان ضمن ابراز خرسندی از میزبانی مراسم تودیع و معارفه روسای حراست اظهار داشت: حراست به عنوان چشم مدیر در سازمان و مشاوری امین برای مدیر، نقش و جایگاه بالایی در سازمان ایفا می کند.

حمزوی حفظ کرامت و حرمت کارکنان و ارج نهادن به نظرات آنها و صیانت از سرمایه های نیروی انسانی را از اهم وظایف مسوولان حراست دانست.

وی عنوان کرد: با حضور پیرایش در سمت حراست شرکت ملی گاز، انصافا تفکر جدید و مطلوبی در سیستم ایجاد شده  و تفکر پیشگیری از بروز خطا در مجموعه با وجود عباس برجعلی پور رییس سابق حراست شرکت گاز هرمزگان، به خوبی قابل مشاهده بود.

مدیرعامل شرکت گاز هرمزگان از خدمات عباس برجعلی پور در مدت تصدی رییس حراست شرکت گاز استان تقدیر کرد و گفت: خوش قلبی ، تعهد ، درایت و دوراندیشی، استواری، مومن واقعی و قابل اعتماد از ویژگی های ارزنده ایشان بود.

فواد حمزوی همچنین از خدمات صادقانه  قورچیان رییس حراست پالایشگاه سرخون و قشم که  پس از  37 سال فعالیت و خدمت هم اکنون به افتخار بازنشستگی نایل شدند تقدیر و تشکر نمود و برای آن بزرگوار آرزوی توفیق، سربلندی و شادکامی نمود.

حمزوی در پایان نیز  با توجه به تجربه، تعهد و شایستگی ناصر آسی بر رییس جدید حراست شرکت گاز هرمزگان، از ایزد منان موفقیت و سرافرازی وی را آرزو نمود.

  


  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
 
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما