پنجشنبه 1 فروردين 1398  
منوی اصلی
نظر خواهي
نظر شما در خصوص نحوه ارائه خدمات شرکت گاز استان هرمزگان چیست؟
   
ضعیف
متوسط
خوب
عالی


بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 467744
تعداد بازديد از سايت: 141142492
تعداد بازديد زيرپورتال: 547412
اين زيرپورتال امروز: 197
در امروز: 40685
اين صفحه امروز: 105
 
امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 141142492
  تعداد بازدید این صفحه: 467744
  در امروز: 40685

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1397/12/12 يكشنبه
بازدید مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت ملی گاز ایران از شرکت گاز استان هرمزگان
روح اله نوریان مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت ملی گاز ایران و هیئت همراه با حضور در شرکت گاز استان هرمزگان از زیرساخت های اطلاعاتی و ارتباطی این شرکت بازدید نمودند.روح اله نوریان مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت ملی گاز ایران و هیئت همراه با حضور در شرکت گاز استان هرمزگان از زیرساخت های اطلاعاتی و ارتباطی این شرکت بازدید نمودند.

به گزارش روابط عمومی گاز استان هرمزگان، در جریان بازدید دکتر نوریان و هیئت همراه، فواد حمزوی مدیرعامل شرکت گاز هرمزگان و جمعی از مسوولان شرکت در فضایی دوستانه نسبت به تبادل نظر و گفتگو با وی پرداختند.

حمزوی مدیرعامل شرکت گاز هرمزگان در ابتدا ضمن ارایه گزارشی از تلاش های صورت گرفته توسط کارکنان سختکوش و ساعی واحد فناوری اطلاعات از نگاه ویژه مدیریت شرکت به مباحث مربوط به امنیت شبکه و برنامه ریزی در جهت ارتقای سامانه های امنیتی شبکه پرداخت. سپس ندا فکری کهن سرپرست فناوری اطلاعات نیز گزارشی از اقدامات توسعه ای در حوزه زیرساخت های شبکه، امنیت، سخت افزارها ونرم افزارهای شرکت ونیز اقدامات برنامه ریزی شده در راستای تحقق چشم انداز شرکت عنوان نمود.

در ادامه دکتر نوریان ضمن ابراز رضایت و خشنودی از اقدامات انجام شده با اشاره به شرایط موجود توضیحاتی در مورد حفظ و حراست و ارتقای زیرساخت ها و امکانات ایجاد شده و نقش حیاتی آنها در دستیابی به اهداف سازمان ارایه نمود.

وی با اشاره به زیرساخت ها و شبکه ملی اطلاعات اظهار داشت:  تمامی دستگاههای اجرایی باید شرایطی را ایجاد نمایند تا وب سرویس ها در بستر شبکه ملی اطلاعات، بدون حضور مراجعان، به آحاد جامعه ارایه شود .

دکتر نوریان اضافه نمود: در همین راستا شرکت ملی گاز ایران با هدف خدمت رسانی به مردم در بستر دولت الکترونیک گام های موثری برداشته است .

پس از پایان جلسه نیز ایشان با حضور در محل اتاق سرور مرکزی شرکت، از نزدیک در جریان اقدامات صورت گرفته در حوزه های مختلف واحد فناوری اطلاعات قرار گرفت.

همچنین در ادامه ضمن بازدید وی از سامانه مانیتورینگ شرکت، در جریان آخرین اقدامات انجام شده در این حوزه قرار گرفت و صفری رییس اندازه گیری شرکت گاز هرمزگان ضمن بیان گزارش کاملی از روند اجرای پروژه، از ارتقای قابل توجه دقت در بحث اندازه گیری و مانیتورینگ آنلاین شبکه و افزایش رضایتمندی مشتریان و پایداری شبکه به دنبال راه اندازی این سیستم پرداخت.


  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
 
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما