جمعه 1 شهريور 1398  
منوی اصلی
نظر خواهي
نظر شما در خصوص نحوه ارائه خدمات شرکت گاز استان هرمزگان چیست؟
   
ضعیف
متوسط
خوب
عالی


بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 494701
تعداد بازديد از سايت: 151013121
تعداد بازديد زيرپورتال: 584239
اين زيرپورتال امروز: 175
در امروز: 19631
اين صفحه امروز: 94
 
امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 151013121
  تعداد بازدید این صفحه: 494701
  در امروز: 19631

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1398/3/19 يكشنبهطی سال 97 صورت گرفت؛
نشت یابی بیش از 600 کیلومتر شبکه گازرسانی در هرمزگان
مدیرعامل شرکت گاز هرمزگان از نشت یابی بیش از ۶۰۰ کیلومتر شبکه های گازرسانی استان هرمزگان در سال گذشته خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز هرمزگان، فواد حمزوی اظهار داشت: عملیات نشت یابی در ۶ منطقه گازرسانی شده  صورت گرفته که بالاترین متراژ نشت‌یابی متعلق به شهربندرعباس با ۴ زون فعال دارای ۲ هزار و ۴۱۳ مشترک و نشت یابی بیش از ۲۰۴ کیلومتر، تعداد ۲ هزار و ۸۴۹ علمک و ۵۵ ایستگاه تقلیل فشار می باشد.

حمزوی عنوان نمود: نشت یابی شهرستان حاجی آباد به طول تقریبی ۲۰۰ کیلومتر با تعداد ۴ هزار و ۸۳۵ علمک و ۱۵ ایستگاه تقلیل فشار گاز، شهر بندرخمیر به طول ۳۷۵ کیلومتر با  تعداد ۵۶۰ علمک و ۶ ایستگاه تقلیل فشار گاز، جزیره قشم به طول تقریبی یک کیلومتر با نصب ۱۰۰ علمک و ۵ ایستگاه تقلیل فشار گاز در سال گذشته صورت گرفته است.

وی افزود: شهرستان بستک به طول ۹۳ کیلومتر با تعداد ۷۶۰ علمک و ۶ ایستگاه تقلیل فشار گاز و شهرستان پارسیان به طول ۸۸ کیلومتر با ۲ هزار و ۶۷۴ علمک و ۳ ایستگاه تقلیل فشار گاز از دیگر مناطق نشت یابی شده در سال گذشته می باشد.

در ادامه مهدی جعفری مسوول بازرسی فنی شرکت گاز هرمزگان ابراز داشت: طبق برنامه ریزی های انجام شده توسط تیم نشت یابی شرکت گاز استان، هرفصل یک بار در سال، تمامی خطوط مورد پایش و نشت یابی قرار می گیرد.

جعفری ابراز داشت: در سال ۹۷ در مجموع بیش از ۶۰۰ کیلومتر، ۱۱ هزارو ۷۷۸ علمک  و ۹۰ ایستگاه تقلیل فشار گاز با پیشرفته ترین سامانه هوشمند نشت یابی، توسط کارکنان فعال این واحد نشت یابی شده است.

وی همچنین تاکید نمود: با توجه به ضرورت و اهمیت تامین ایمن و پایدارگاز برای مشترکین، واحد بازرسی فنی با به کارگیری از سیستم نشت یابی آنلاین (شناسایی نشت یابی در حداقل‌ترین زمان وگزارش دهی نشت گاز از ۲۴ ساعت به کنترل لحظه‌ای) تمام تلاش خود را در جهت استمرار پایداری جریان گاز در استان به کار خواهد بست.

مسوول بازرسی فنی شرکت گاز هرمزگان با اشاره به حساسیت کار بازرسی فنی و نشت یابی بیان نمود: پس از وقوع زمین لرزه در قشم، تیم بازرسی فنی به دلیل خطرات ناشی از نشت گاز و سلامت جان همشهریان، تاسیسات و خطوط شبکه قشم را دوباره مورد نشت یابی قرار داد.

جعفری در پایان تصریح نمود: خوشبختانه با توجه به استمرار عملیات نشت یابی خطوط، در سال گذشته هیچ گونه حادثه ای ناشی از نشت گاز صورت نگرفته است.

 


  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
 
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما