جمعه 1 شهريور 1398  
منوی اصلی
نظر خواهي
نظر شما در خصوص نحوه ارائه خدمات شرکت گاز استان هرمزگان چیست؟
   
ضعیف
متوسط
خوب
عالی


بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 494680
تعداد بازديد از سايت: 151013062
تعداد بازديد زيرپورتال: 584218
اين زيرپورتال امروز: 154
در امروز: 19572
اين صفحه امروز: 73
 
امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 151013062
  تعداد بازدید این صفحه: 494680
  در امروز: 19572

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1398/1/31 شنبه
اقدامات واحد پژوهش و فناوری شرکت گاز هرمزگان در سال 1397
واحد پژوهش شرکت گاز هرمزگان در سال 1397 توانست با گسترش فعالیت های پژوهشی، اقدامات چشمگیر و موثری را برجای گذارد.واحد پژوهش شرکت گاز هرمزگان در سال 1397 توانست با گسترش فعالیت های پژوهشی، اقدامات چشمگیر و موثری را برجای گذارد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز هرمزگان، موسوی مسوول پژوهش به ارایه گزارش عملکرد این واحد در سال 97 پرداخت و گفت: با توجه به ضرورت حفظ ارتباط صنعت و دانشگاه و اهمیت نقش انکارناپذیر این ارتباط در فرآیند توسعه پایدار، شرکت گاز هرمزگان موفق به انعقاد 14 تفاهم نامه همکاری با مراکز علی و دانشگاه های سطح استان و دانشگاه های قطب کشور و انجام 7پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری در حوزه فنی و غیر فنی شد.

موسوی اظهار داشت: برگزاری 5 سمینارنهایی پایان نامه کارشناسی ارشد، اشتراک 31 نشریه جهت همکاران، برگزاری بیش از24 جلسه تخصصی، دریافت 52 پیشنهاد پژوهشی ازمراکز  مختلف علمی و بررسی تمامی پیشنهادهای دریافتی در کمیته­های تخصصی پژوهش، تصویب9 پروژه پژوهشی در شورای پژوهش جهت اجرا، از دیگر اقدامات واحد پژوهش می باشد.

وی با اشاره به گسترش فعالیت های درون سازمانی واحد پژوهش عنوان کرد: تقدیر از پژوهشگران برتر، ارایه پنج پروژه پژوهشی جاری، برگزاری دوره ­های آموزشی مرتبط با خروجی پروژه های پژوهشی، پایش مستندات مدیریت تکنولوژی  و نقشه راه تکنولوژی در سطح شرکت، اندازه گیری ریسک های تکنولوژی و تعیین راهکار، برنامه و پیگیری اقدامات جهت هریک از ریسک ها و پیگیری و ثبت دانش نمونه ای از فعالیت های پژوهش در سطح شرکت می باشد.

مسوول پژوهش شرکت گاز هرمزگان در بخش دیگری از سخنانش به اقدامات و برنامه های آتی این واحد در سال 1398 اشاره کرد و گفت: باتوجه به تعریف پروژه پژوهشی تحت عنوان " شناسایی و اولویت بندی نیازهای پژوهشی شرکت گاز استان هرمزگان" نیازهای پژوهشی واحدهای شرکت در سال 1398 به صورت نظام مند شناسایی و به عنوان نقشه راه در اختیار واحدها قرار خواهد گرفت. از مزایای این پروژه می توان به نظام مند شدن اولویت های پژوهشی درسطح  شرکت و به موازات آن عقد تفاهم نامه با دانشگاه ها و موسسات کلیدی و قطب های علمی  برترکشور عنوان  کرد.

سید حمیدرضا موسوی ابراز داشت: به منظور کاربردی شدن موضوعات پژوهشی در سطح شرکت، جلسات مشترک (واحدهای فنی و غیرفنی) با دانشگاه ها در سال جاری برنامه ریزی شده است.

 همچنین بررسی راهکارهای دستیابی به فناوری های نوین برای توسعه کمی و کیفی فعالیت ها، نهادینه کردن  پژوهش و انتقال دانش، برنامه ریزی بمنظورشناسایی و تجاری سازی وبکارگیری دستاوردهای پژوهشی، توسعه تکنولوژی ، ارتقاء سطح بهره وری و بهبود راندمان با تعریف پروژه های راهبردی ، توسعه ای و کاربردی و  ارتباط مستمر با امور پژوهش شرکت های تابعه ملی گاز، بخشی از برنامه های کاری واحد پژوهش می باشد.

 

 

 

 


  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
 
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما