پنجشنبه 6 ارديبهشت 1397  
منوی اصلی
پیوندها
آب و هواي انتخابي
در حال لود آب و هواwaiting
 
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1396/4/17 شنبهمدیرعامل شرکت گاز هرمزگان خبر داد؛
رشد 40 درصدی فروش گاز طبیعی در سه ماهه نخست سالجاری
پارسا پروین مدیرعامل شرکت گاز هرمزگان با اعلام این خبر گفت: در سه ماهه نخست سال 1396 فروش گاز طبیعی مورد استفاده صنایع، نیروگاه ها، بخش خانگی، تجاری، و CNG ها در استان با رشد 40 درصدی نسبت مشابه سال گذشته همراه بوده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز هرمزگان، پارسا پروین اظهار داشت: مصرف سه ماهه ابتدای سال 95 حدود یک میلیارد و 300 میلیون متر مکعب گاز در روز بود که این آمار هم اکنون با رشد 40 درصدی به میزان یک میلیارد و 800 میلیون متر مکعب گاز در روز رسیده است.

«پروین» بیان کرد: از این حجم گاز تحویلی، سهم نیروگاههای سطح استان یک میلیارد و 207 میلیون متر مکعب در روز، پالایشگاه ها 300 میلیون متر مکعب، صنایع فولاد 220 میلیون متر مکعب و مابقی مربوط به صنایع،  CNG ها و مصارف مشترکین جزء می باشد.

وی همچنین خاطرنشان کرد: در حال حاضر فروش گاز طبیعی در استان 25 میلیون متر مکعب در روز می باشد که رشد صعودی چشمگیری داشته است.

 پارسا پروین در ادامه این رکورد و افتخار ارزشمند در فروش گاز طبیعی را مرهون تلاش مجموعه خدوم شرکت ملی گاز ایران عنوان کرد و افزود: اجرای خط 30 اینچ و افزایش مصرف گاز از خط 22 اینچ سرخون و تامین صد در صدی گاز مصرفی نیروگاه بخار بندرعباس، افزایش زیرساخت های جدید، ایستگاه های تقلیل فشار و خط انتقال گاز پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس از جمله عوامل دستیابی به رکورد  فروش 25 میلیون متر مکعب گاز در روز می باشد.

 

 

 


  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
 
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما