شنبه 29 تير 1398  
منوی اصلی
نظر خواهي
نظر شما در خصوص نحوه ارائه خدمات شرکت گاز استان هرمزگان چیست؟
   
ضعیف
متوسط
خوب
عالی


بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 488430
تعداد بازديد از سايت: 149048164
تعداد بازديد زيرپورتال: 575740
اين زيرپورتال امروز: 140
در امروز: 43579
اين صفحه امروز: 62
 
امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 149048164
  تعداد بازدید این صفحه: 488430
  در امروز: 43579

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1397/12/11 شنبه
برگزاری مسابقات ورزشی بمناسبت دهه مبارک فجر
به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر، یک دوره مسابقات ورزشی در رشته های دارت ، تنیس روی میز،شنا، فوتسال و والیبال در شرکت گاز هرمزگان برگزار شد.
به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر، یک دوره مسابقات ورزشی در رشته های دارت ، تنیس روی میز،شنا، فوتسال و والیبال در شرکت گاز هرمزگان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز هرمزگان محسن ره گوی مسوول ورزش شرکت گاز استان با اشاره به اختتامیه مسابقات در 8 اسفندماه سالجاری به تشریح مسابقات ورزشی و روند بازی ها پرداخت و گفت: مسابقات ورزشی دارت در دو گروه بانوان و آقایان برگزار شد. در گروه آقایان 35 نفر شرکت کننده با هم به رقابت پرداختند و ماحصل مسابقات، خرم اخلاص وند مقام نخست، احسان انصاری فر مقام دوم و صادق رحیمی مقام سومی را کسب نمودند.

ره گوی اظهار داشت: مسابقات دارت بانوان نیز با حضور 10 شرکت کننده برگزار شد که به  ترتیب بهاره اسلامی مقام نخست،مریم اکرمی نیا مقام دوم و نسیبه خورشیدزاده مقام سوم را از آن خود نمودند.

وی بیان نمود: مسابقات تنیس روی میز نیز با حضور فرزندان و کارکنان آقا به صورت مشترک برگزار شد که در این  بخش عرفان صالحی، بهراد بازگیر، نوید زیباپور به ترتیب در مقام های اول تا سوم جای گرفتند.

مسوول ورزش شرکت گاز استان با اشاره به مسابقات شنای بانوان گفت: مسابقات شنا نیز در در رده فرزندان  و به صورت مشترک با  پالایشگاه گاز سرخون و قشم ومنطقه 6 عملیات انتقال گاز برگزار شد که بهار مرادپور مقام دوم را به دست آورد.

محسن ره گوی در ادامه با اشاره به استقبال خوب همکاران در دو رشته فوتسال و والیبال ابراز داشت: مسابقات فوتسال امسال با حضور 6 تیم از واحدهای فناوری اطلاعات، حراست، بهره برداری ،خدمات رفاهی و اجتماعی ، مهندسی و حمل و نقل در دو گروه ۳تیمه و به صورت دوره ای برگزار شد که از هر گروه، دو تیم به مرحله نیمه  نهایی راه یافتند.

ره گوی ادامه داد: در نهایت در مرحله رده بندی  تیم فناوری اطلاعات با برتری 5 بر 4 از تیم  حراست پیشی گرفت و به مقام سوم دست یافت و درمرحله فینال تیم مهندسی باکسب  نتیجه 1 بر 0 از تیم بهره برداری، به جایگاه اول دست یافت و بهره برداری نیز درمقام دوم جای گرفت.

وی در تشریح مسابقات والیبال گفت: مسابقات والیبال نیز با حضور 4 تیم از واحدهای فناوری اطلاعات، حراست، بهره برداری  و حمل و نقل به صورت دوره ای برگزار شد  که در نهایت تیم های فناوری اطلاعات ،حمل و نقل و حراست به ترتیب در مقام های اول تا سوم جای گرفتند.


  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
 
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما