صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار  


نسخه چاپي

کسب تنديس برنزين و تقدیرنامه 6 ستاره جايزه ملی مديريت دارايی فيزيكی توسط شرکت ملی گاز ایران

شركت ملي گاز ايران در مراسم ششمین دوره جایزه ملی مدیریت دارایی‌های فیزیکی، از میان ۱۵ شرکت‌کننده در حوزه‌های صنعت نفت، گاز و پتروشیمی، برق، آب و فاضلاب و معدن، موفق به دريافت جايزه تنديس برنزين و تقدیرنامه 6 ستاره شد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، مراسم معرفي سازمان‌هاي برتر در حوزه مديريت دارايي فيزيكي در ششمين دوره جايزه ملی مديريت دارايي فيزيكی (PAMAWARD) روز دوشنبه ۱۱ مردادماه  با حضور سازمان‌‌ها و صنايع دارايي‌محور در هتل پارسیان آزادی تهران برگزار شد.

بنا بر این گزارش، اين جايزه ملي هر ساله با هدف ايجاد فضاي رقابتي براي تعالي سازمان‌هاي دارايي محور، شناسايي و برجسته‌سازي الگوهای موفق در حوزه مديريت دارايي‌هاي فيزيكي، ايجاد فضاي رقابتي براي تبادل تجربيات موفق و فرهنگ‌سازي و تشويق سازمان‌ها براي يادگيري و آموزش دانش و مهارت‌هاي مورد نياز مديريت دارايي فيزيكي برگزار مي‌شود.

در اين مراسم که مهدی علیپور لیلی، رييس امور بازرسي فني شركت ملي گاز  ایران بعنوان متولي مديريت دارايي فيزيكي، اين جايزه را به نمايندگي از مديرعامل این شرکت دريافت کرد، نمایندگان بسیاری از صنایع دارایی‌محور در حوزه‌های صنعت نفت، برق و آب حضور داشتند.

این گزارش در پایان، با بیان این که یکی از مأموریت‌های جایزه مدیریت دارایی‌های فیزیکی، معرفی سازمان‌های برتر در این زمینه است، می‌افزاید: مدیریت دارایی‌های فیزیکی، برای اقتصاد ملی اهمیت بسیار دارد؛ چراکه حفظ آن با مدیریتی خوب، باعث می‌شود تا هم ضریب بهره‌وری و طول عمر دارایی‌ها که سرمایه‌های ملی محسوب می‌شوند، افزایش یابد و هم، این مهم، بازده اقتصاد ملی را به شدت افزایش می‌دهد.

 

 

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/05/13 - ٠٩:٠١
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 237

خروج
تصاویر منتخب