صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار  


نسخه چاپي

معرفی اعضاء کمیته اقامه نماز و احیاء امر به معروف و نهی از منکر شرکت گاز استان هرمزگان

طی حکمی از سمت مدیر عامل شرکت گاز استان هرمزگان، اعضاء کمیته اقامه نماز و احیاء امر به معروف و نهی از منکر شرکت گاز استان هرمزگان، منصوب شدند.

 

 

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان هرمزگان، مدیر عامل شرکت گاز استان هرمزگان ،طی احکامی اعضاء کمیته اقامه نماز و احیاء امر به معروف و نهی از منکر شرکت گاز استان هرمزگان را منصوب کردند.

 

فواد حمزوی در این احکام ضمن اشاره به سوابق ،تجارب و دانش تمامی اعضاء ،آورده است : در سال جهش تولید و با اتکال به ایزد منان ضمن حضور فعال در جلسات کمیته اقامه نماز ،احیاء امر به معروف و نهی از منکر در چارچوب قوانین و آیین نامه های مربوطه و لحاظ منافع قانونی شرکت متبوعه،نقش شایسته ای در پیش برد اهداف شرکت ایفاء نمایید.

 

شایان ذکر است : ناصر آسی بر،بهمن بازگیر،محمد علی علیزاده، حسن دلاوری،نجمه صادقی گوغری،عقیل زیباپور،جواد شهابی،حسین مرادپور و علی نیک خواه اعضای این دو کمیته می باشند.

 

هم چنین از آن جایی که حسن پزشکیان مشاور مدیر عامل و دبیر سابق کمیته اقامه نماز به کسوت بازنشستگی نائل آمده است در حکمی جداگانه از سمت مدیر عامل شرکت گاز استان هرمزگان،مسعود ناصری،رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان هرمزگان،به عنوان دبیر و عضو این کمیته منصوب گردید.

 

 

 

 

 

 

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/03/13 - ١٥:٣٦
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 605

خروج
تصاویر منتخب