صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار  


نسخه چاپي

بازدید مدیرعامل شرکت گاز استان هرمزگان و هیئت همراه از خط انتقال ۵۶ اینچ و ۳۲ اینچ زیردریایی انتقال گاز بندر گرزه به جزیره کیش

مدیرعامل شرکت گاز استان هرمزگان و هیئت همراه از خط انتقال ۵۶ اینچ و ۳۲ اینچ زیردریایی انتقال گاز بندر گرزه به جزیره کیش بازدیدکردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان هرمزگان، مدیرعامل شرکت گاز استان هرمزگان و هیئت همراه از خط انتقال ۵۶ اینچ و ۳۲ اینچ زیردریایی انتقال گاز بندر گرزه به جزیره کیش بازدید  و در خصوص اتمام پروژه با مسئولین و هیئت اجرایی شرکت نفت و گاز پارس،رایزنی کردند.

 

فواد حمزوی درحاشیه این بازدید،اظهارکرد : پروژه گازرسانی به جزیره کیش و توسعه زیرساخت های گازرسانی در این جزیره به عنوان یکی از محورهای توسعه متوازن در بین جزایر استان است  و بر اساس چشم انداز شرکت ملی گاز ایران، گازرسانی به این مناطق باید از طریق شرکت گاز استان هرمزگان دنبال شود.

 

وی افزود : با احداث و اتمام این خط انتقال٬ گاز خط لوله هفتم سراسری به جزیره کیش می رسد و انشاءالله با ایجاد زیرساخت های متناسب که در برنامه های شرکت ملی گاز ایران پیش بینی شده است، متعاقب آن صنایع و شهروندان این جزیره قابلیت بهره مندی از مزایای گاز طبیعی را تا افق ۱۴۰۲-۱۴۰۰ خواهند داشت.

 

مدیر عامل شرکت گاز استان هرمزگان،ضمن اشاره به نامگذاری سال جهش تولید از سوی مقام معظم رهبری،بیان کرد: به منظور تسریع در اتمام پروژه و در راستای منویات رهبری، بر اساس مصوبات وزارت نفت و شرکت ملی گاز ایران، عملیات اجرایی بخش هایی از پروژه به طول تقریبی ۱۰ کیلومتر در سایزهای ۳۲ و ۲۰ اینچ با مشارکت شرکت گاز استان هرمزگان صورت می پذیرد.

 

شایان ذکر است در این بازدید آقایان مهندس مهرانی، مدیر پروژه خط انتقال گاز بندر گرزه به کیش از شرکت نفت و گازپارس ، آقای مهندس دوراندیش از مدیریت برنامه ریزی تلفیقی شرکت ملی گاز ایران و ئوسای مهندسی، برنامه ریزی و ناحیه کیش شرکت گاز استان هرمزگان به همراه مهندس حمزوی حضور داشته و  از مراحل اجرایی و پیشرفت پروژه، میدانی بازدید کردند.

 

 

 

 

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/03/20 - ١٦:٤٤
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 467

خروج
تصاویر منتخب