صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار  


نسخه چاپي

بررسی صورت های مالی و عملکرد شرکت گاز استان هرمزگان در سال 1398

گروه حسابرسان سازمان حسابرسی از زیر مجموعه­ های سازمان حسابرسی کل کشور، فعالیت ها و عملکرد سالانه شرکت گاز استان هرمزگان رادر سال مالی 1398 ،بررسی می نمایند.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان هرمزگان، عقیل زیباپور،بیان کرد: اظهار نظر سازمان حسابرسی کل کشور نسبت به صورتهای مالی شرکت می تواند بصورت گزارش مقبول، مشروط و مردود باشد، که این شرکت با برنامه ریزی مناسب، و تهیه صورت های مالی منطبق با استانداردهای حسابداری طی سالیان گذشته توانسته است گزارش حسابرسی مقبول را دریافت نماید که این مهم را مرهون همکاری کلیه واحدها و حمایت­ و پشتیبانی مدیرعامل محترم می باشیم.

 

وی در ادامه افزود: اخذ گزارش مقبول در صورت های مالی علاوه برنشان دادن پویایی شرکت و نگاه مثبت نهادهای نظارتی، می تواند کمک شایانی  به تسهیل درروند برگزاری و ارائه گزارش به مجمع عمومی با حضور هیئت مدیره شرکت ملی گاز ایران نماید.

 

این مقام مسئول،ابراز کرد : شرکت گاز استان هرمزگان در سطح شرکت ملی گاز ایران، به عنوان یکی از شرکتهای سوده مطرح می باشد. که این سوددهی علاوه بر تامین منابع بیشتردر سطح شرکت ملی گاز ایران می تواند اثرات مثبت و مفیدی برای استان در پی داشته باشد.

رئیس امور مالی و ذیحساب شرکت گاز استان هرمزگان، بیان کرد: در پایان ضمن تشکر از کادر امورمالی که طی ایام حسابرسی در خرداد ماه سال جاری ، علی رغم وجود محدودیت های ناشی از شیوع ویروس کرونا بطور مستمر در تهیه صورت های مالی سال 1398و همکاری با گروه حسابرسی مستقر در شرکت نقش دارند، آرزوی سلامتی و توفیق روز افزون نمود.

 

وی درپایان ضمن اشاره به سال 1399 که از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال جهش تولید نامگذاری شده است،عنوان کرد: تمام تلاش من و همکارانم در شرکت گاز استان هرمزگان این است که با پشتیبانی مالی و تأمین  به موقع منابع، شاهد یک جهش چشمگیر در زمینه اجرای پروژه های گازرسانی در سطح استان هرمزگان باشیم.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/03/22 - ١٩:٠٥
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 334

خروج
تصاویر منتخب