صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار  


نسخه چاپي

گزارش تصویری

تقدیر از پرسنل واحد HSE و پیمانکاران برتر شرکت گاز هرمزگان در حوزه ایمنی

بمناسبت هفت مهر، روز ایمنی و آتش نشانی از پرسنل واحد HSE و پیمانکاران برتر حوزه ایمنی توسط مدیر عامل شرکت گاز هرمزگان تقدیر شد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان هرمزگان،فواد حمزوی،مدیرعامل شرکت گاز استان هرمزگان بمناسبت هفت مهر؛ روز ایمنی و آتش نشانی  ازپرسنل واحد HSE  و پیمانکاران برتر حوزه ایمنی این شرکت به پاس زحماتشان، تجلیل و تقدیر نمود.

 وی در این مراسم که به صورت ویدیویی برگزار شد، روز هفت مهر  را یادآور رشادت های بی نظیر  آتش نشانانی آبادان و شهر های اطراف آن  در هفتم مهرماه 1359 دانست که وقتی  دشمن بعثی به پالایشگاه آبادان حمله هوایی کرد،آنان برای مهار آتش به پالایشگاه رفتند که در حین عملیات خاموش کردن آتش، مجدداً هواپیماهای دشمن اقدام به بمباران پالایشگاه می کنند که منجر به شهادت تعداد زیادی از آتش نشانان می شود.

حمزوی بیان کرد: زنان و مردان ایمنی با هدف نجات جان و مال انسان ها در حوادث و رویدادها از جان خود گذشته و با دلاوری و رشادت می کوشند تا اميد و شادي را براي جامعه به ارمغان آورند.

در ابتدای این مراسم نیز هر یک از پرسنل واحد HSE  و پیمانکاران برتر در حوزه ایمنی به صورت زنده با مدیر عامل شرکت گاز هرمزگان از دغدغه ها و برنامه های خود تاپایان سال جاری گفت و گو کردند.

 

در ادامه مراسم نیز از کلیه پرسنل واحد HSE  با حضور رئیس واحد پژوهش و فناوری و رئیس واحد روابط عمومی با اهدا لوح از آنان تقدیر بعمل آمد.

گفتنی است در پایان مراسم نیز از پیمانکاران برتر در حوزه HSE که در طول سال مطابق شاخص های دقیق ارزیابی و پایش شده بودند ، از آنها نیز  با اهدا لوح تقدیر به عمل آمد.اسامی پیمانکاران برتر در حوزه HSE به شرح ذیل می باشد.

- شرکت پارس خارک نفت جنوب

- شرکت رامجرد گاز مرودشت

- شرکت رف سازه کرمان

 

در ادامه تصاویر مربوط به این جلسه را می توانید مشاهده کنید. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

پیمانکاران:

 

 

 

 

 

تقدیر از پرسنل واحد HSE:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تقدیر از پیمانکاران برتر:

 

 

عکس دسته جمعی:

 

 


  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/07/15 - ١٠:٣٣
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 144

خروج
تصاویر منتخب