صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار  


نسخه چاپي

مصرف گاز در هرمزگان ۶ درصد افزایش یافت

مدیرعامل شرکت گاز هرمزگان، میزان مصرف گاز طبیعی ظرف۶ ماهه امسال در این استان را ۴ میلیارد و۶۳ میلیون و ۴۳۸ هزار متر مکعب اعلام کرد و گفت: این میزان باعث افزایش ۶ درصد رشد مصرف در بخش‌های مختلف خانگی، سی ان جی و نیروگاه‌ها به نسبت 6 ماهه سال گذشته شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان هرمزگان و به نقل از خبرگزاری ایرنا، مدیرعامل شرکت گاز هرمزگان، میزان مصرف گاز طبیعی ظرف۶ ماهه امسال در این استان را ۴ میلیارد و۶۳ میلیون و ۴۳۸ هزار متر مکعب اعلام کرد و گفت: این میزان رشد باعث افزایش ۶ درصدی مصرف در بخش‌های مختلف خانگی، سی ان جی و نیروگاه‌ها شد.

فواد حمزوی روز یک‌شنبه در گفت‎وگو با ایرنا بیان داشت: از این میزان مصرف، ۲ میلیارد و ۱۳۹ میلیون و ۶۹۲ هزار متر مکعب در بخش نیروگاه‌ها مصرف شده است که رشد ۱۵درصدی را نشان می‌دهد.

وی میزان مصرف گاز صنعتی در این مدت را یک میلیارد و ۸۹۲ هزار و ۵۵۴ هزار متر مکعب اعلام کرد که در مقایسه با ۶ ماهه سال گذشته در این بخش ۳ درصد کاهش داشته است.

مدیرعامل شرکت گاز هرمزگان، میزان مصرف گاز در این استان در بخش خانگی را نیز ۲ میلیون و ۵۶۸ هزار و ۷۹۸ متر معکب عنوان کرد که در مقایسه با نیمه نخست سال گذشته ۵۰ درصد رشد داشته است.

حمزوی در بخش سی ان جی(CNG) نیز میزان مصرف را ۲۷ میلیون و ۴۵۰ هزار و ۷۲ متر مکعب با رشد ۶ درصدی نسبت به مدت مشابه نیمه سال گذشته اعلام کرد و افزود: بیش از یک میلیون و۱۷۳ هزار مترمعکب نیز در سایر بخش‌ها مصرف شده است.

وی در خصوص برنامه‌های شرکت گاز استان هرمزگان در زمینه گازرسانی به صنایع در سال جاری نیز گفت: گازرسانی به صنایع مستقر در شهر بندرعباس و شهرستان‌های حاجی آباد، رودان، پارسیان و بندرخمیر از برنامه‌های این شرکت در سال جاری است.

مدیرعامل شرکت گاز هرمزگان اضافه کرد: تا پایان دولت تدبیر وامید مجموع خطوط انتقال اجرا شده نیز به ۱۴۳ کیلومتر خواهد رسید و شاهد رشدی حدود سه برابری نسبت به مدت زمان قبل خواهیم بود.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/08/04 - ١٢:٥٦
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 111

خروج
تصاویر منتخب