صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار  


نسخه چاپي

مسابقه بزرگ پیامکی نماز پیامبر (ص) برگزار می گردد

مسابقه بزرگ پیامکی ویژه ماه ربیع الاول با عنوان «نماز پیامبر (ص)» همزمان با انتشار اولین قسمت از مجموعه سخنرانی نماز پیامبر (ص) با بیانات ارزشمند حجت الاسلام بهشتی برگزار می گردد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان هرمزگان و به نقل از ستاد اقامه نماز کشور،با توجه به شرایط کرونا و همچنین کینه توزی غرب نسبت به پیامبر اسلام صلوات الله علیه و آله، ستاد اقامه نماز نسبت به تولید مجموعه سخنرانی های کوتاه نماز با عنوان نماز پیامبر(ص) طی ۱۷ برنامه مجزا به تعداد رکعت های نماز شبانه روزی درباره سیره عبادی پیامبر اسلام اقدام نموده است.

مجموعه سخنرانی‌های کوتاه نماز پیامبر با عناوینی همچون آغار اسلام با نماز، نماز جماعت، مخالفت مشرکین با نماز، وضو کلید نماز، نماز اول وقت، ساختن مسجد، مسجد پایگاه عبادت، مسجد پایگاه آموزش، مسجد قرارگاه حمایتهای اجتماعی، قبله مسلمانان، اذان ندای نماز، یک نماز تمام از پیامبر، نماز جمعه، نماز در میدان جنگ، نماز و خانواده، نماز شب، وصیت به نماز توسط روابط عمومی ستاد اقامه نماز تهیه و تولید شده است.

این مجموعه فاخر و ارزشمند در ۱۷ قسمت کوتاه پنج دقیقه‌ای تولید و ان شالله از روز اول ماه ربیع الاول هر روز یک قسمت از طریق پایگاه اطلاع رسانی ستاد اقامه نماز به نشانی www.namaz.ir و شبکه‌های اجتماعی ستاد پخش خواهد شد.

ستاد اقامه نماز در نظر دارد با طرح یک سوال به صورت روزانه از روز اول این ماه، مسابقه ای پیامکی در رابطه با سخنرانی انتشار داده شده همان روز برگزار نماید.

همچنین، به قید قرعه به ۱۷ نفر از برگزیدگان که پاسخ صحیح حداقل یک سوال را ارسال نموده اند، کارت هدیه یک میلیون ریالی تقدیم خواهد شد؛ که اسامی این برگزیدگان از طریق همین سایت بعد از ولادت رسول گرامی اسلام حضرت محمد صلوات الله علیه و آله اعلام می گردد.

 

شرکت کنندگان جهت شرکت می بایست ” فقط ” عدد گزینه صحیح هر سوال را به سامانه پیامکی ۱۰۰۰۰۱۷ ارسال نمایند.

 

لازم به ذکر است، سوالات روزانه ساعت ۱۰ صبح بر روی سایت در دسترس قرار خواهد گرفت و مهلت شرکت در این مسابقات تا پایان ساعت ۲۴ همان روز می باشد.

 

 

 

لینک ورود به بخش مسابقات

 

 

 

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/08/06 - ١٠:٣٦
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 63

خروج
تصاویر منتخب