صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار  


نسخه چاپي

در دیدار مدیر عامل شرکت گاز با سرپرست و پرسنل واحد بازرسی فنی چه گذشت؟

مدیر عامل شرکت گاز استان هرمزگان بمناسبت هفت آبان، سالروز تاسیس بازرسی و نظارت در سال 1373 که در تقویم جمهوری اسلامی ایران به عنوان روز بازرس نامگذاری گردیده با سرپرست و پرسنل واحد بازرسی فنی ،دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان هرمزگان، فواد حمزوی، مدیر عامل شرکت گاز استان هرمزگان بمناسبت هفت آبان و روزبازرس در دیدار باسرپرست و پرسنل واحد بازرسی فنی این شرکت ضمن تشکر از مهندس جعفری، رئیس سابق این واحد افزود: مهندس جعفری نظم و ترتیب خاصی به این واحد داده و با آمدن مهندس شهابی، سرپرست کنونی بازرسی فنی  امید است شاهد پیشرفت روزافزون شما بازرسان در انجام وظایف محوله باشیم.

 

حمزوی بیان کرد:ضمن تقدیر و تشکر از بازرسی هایی که بی وقفه و مستمر در طول سال از پروژه های گازرسانی  انجام می دهید در صورت وجود عیب و نقص، علاوه بر اعلام نقص موجود به مسئول مربوطه، راهکار مناسب  نیز طرح شود تا شاهد توقف پروژه ها نباشیم .

 

گفتنی است در ابتدای این دیدار نیز سرپرست و پرسنل بازرسی فنی گزارشی از عملکرد واحد خود  در شش ماه اول سال  جاری در خصوص، بازرسی  کالا،بازرسی از روند اجرای پروژه ها،انجام تست تایید صلاحیت جوشکار فلزی و پلی اتیلن،تست شبکه های فلزی و پلی اتیلن اجرا شده جهت تزریق گاز و بهره‌برداری ، انجام مدیریت خوردگی و بازرسی از ایستگاه های حفاظت کاتد بیان کرده  و پیرامون برخی مسایل و مشکلات کاری با مدیر عامل شرکت گاز استان  مطرح و گفت و گو کردند.

 

درپایان نیز با حضور مدیرعامل،رئوسای حراست، روابط عمومی و مخابرات شرکت گاز استان هرمزگان با اهدا لوح  از  سرپرست و پرسنل بازرسی فنی این شرکت تجلیل شد.

 

 

 

در ادامه بخش هایی  از این دیدار را از قاب دوربین می توانید ببینید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/08/08 - ٢٠:٢١
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 141

خروج
تصاویر منتخب