صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار  


نسخه چاپي

دیدار صمیمی مدیر عامل شرکت گاز با پرسنل واحد حراست

مدیرعامل شرکت گاز استان هرمزگان،در دیداری صمیمی با رئیس و برخی پرسنل واحد حراست این شرکت، با رعایت پروتکل های بهداشتی، حضور یافتند.

 به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان هرمزگان،در راستای برنامه زمانبندی واحد روابط عمومی این شرکت در خصوص دیدار هفتگی مدیر عامل شرکت گازاستان هرمزگان با رئیس و پرسنل یکی از واحد ها همراه با رعایت پروتکل های بهداشتی، در هفته سوم آبان ماه 99، فواد حمزوی با رئیس و  برخی پرسنل واحد حراست این شرکت دیدار کردند.  

 

حمزوی در ابتدا ضمن بیان خاطره ای از رییس سابق واحد حراست آقای برجعلی پور به تمجید از نقش مثبت ایشان پرداخت و از مدت ریاست ایشان به نیکی یاد کرد و بیان کرد:  الحمدالله با حضور آقای آسی بر در این جایگاه سازمان از شخصیتی مشابه ریاست قبلی واحد حراست  ولی در عین حال عجین شده با تجربه بالای فنی و مدیریتی برخوردار شد.

 

وی افزود: در این دیدار دوست داشتیم که همه پرسنل خدوم واحد شما در جمع ما باشند اما به دلیل رعایت پروتکل های بهداشتی و تراکم جمعیت کم تر به ناچار می بایست تعداد نفرات به حداقل برسد.

 

مدیر عامل شرکت گاز استان هرمزگان  حراست را بازوی توانا ،امین  و محرم هر سازمان و شرکت خواند و اظهار کرد: در هر مجموعه، نیروهای حراست با زحمات و تلاششان، پشتوانه و  مایه دلگرمی  آن ارگان بوده و در شرکت گاز هرمزگان نیز علی رغم برخی محدودیت ها و حجم عظیم کارها،واحد حراست به خوبی از انجام وظایف  محوله خود برآمده است.

 

گفتنی است سپس هریک از اعضاء در این جلسه و به نمایندگی از سایر پرسنل، مشکلات و پیشنهادات خود را جهت برطرف شدن برخی مسائل کاری مطرح و مقرر شد طی یک صورت جلسه، موارد مطرح شده مکتوب و در اسرع وقت به عملیاتی کردن  پیشنهادات  اقدام شود.

 

درپایان نیز به  رئیس و اعضا حراست حاضر در این جلسه و با حضور مدیر عامل و رئیس واحد روابط عمومی شرکت گاز تجلیل بعمل آمد و لوح یادبود برای سایر پرسنل این واحد نیز اهدا خواهد شد. 

 

 

 

در ادامه تصاویری از این دیدار را می توانید مشاهده کنید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/08/22 - ١٧:٤٦
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 146

خروج
تصاویر منتخب