صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار  


نسخه چاپي

اختصاص ۶۰۰ میلیارد تومان برای طرح‌های گازرسانی در استان هرمزگان

مدیر عامل شرکت گاز استان هرمزگان از اختصاص ۶۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای طرح‌های گازرسانی در استان هرمزگان در سال جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان هرمزگان و به نقل از خبرگزاری صداوسیما مرکز خلیج فارس، فواد حمزوی، مدیرعامل شرکت گاز استان هرمزگان در خصوص نحوه عملیات گازرسانی در استان افزود: تکمیل مراحل 6 و هفت گازرسانی به شهر بندرعباس، عملیات گازرسانی به میناب و سیریک در شرق هرمزگان، اجرای شبکه گازرسانی فارغان و احمدی در شمال استان و گازرسانی به بندرلنگه، چارک، کنگ و جزیره کیش از مهمترین طرح‌های امسال است.

وی بیان کرد: گازرسانی به کوهیج و جناح شهرستان بستک و گازرسانی به مناطق تازیان و ایسین شهرستان بندرعباس نیز در دستور کار است و تا پایان سال ۱۴۰۰ نیز همه محلات شهر بندرعباس زیرپوشش گاز طبیعی قرار می‌گیرند.

 

مدیرعامل شرکت گاز استان هرمزگان اظهار کرد: اکنون ۸۲ هزار خانوار از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند هستند که با اجرای این طرح‌های گازرسانی جدید به ۲۰۰ هزار خانوار افزایش می‌یابد.

 

وی افزود: با دو بانک عامل رایزنی‌هایی شده است تا تسهیلات پنج میلیون تومانی به شهروندان پرداخت شود و در تلاش هستیم تا سود این تسهیلات کاهش یابد؛ چراکه این تسهیلات برای تشویق بیشتر مردم برای اجرای لوله کشی گاز در واحد‌های مسکونی است.

 

گفتنی است اصل سند، پایان کار ساختمانی، تعهدنامه محضری برای املاک فاقد سند و پرداخت حق اشتراک از جمله مدارکی است که برای اشتراک پذیری گاز خانگی ضروریست.لینک خبر در خبرگزاری صداوسیما مرکز خلیج فارس

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/09/26 - ٢١:٤٤
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 116

خروج
تصاویر منتخب