صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار  


نسخه چاپي

تقدیر مدیران صنعت گاز از پرستاران بهداشت و درمان شهرک فجر

مدیران صنعت گاز استان هرمزگان بمناسبت ولادت حضرت زینب (س) که مصادف است باروز پرستار، از پرستاران صنعت نفت در درمانگاه شهرک فجر تقدیر و تشکر نمودند.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان هرمزگان، بمناسبت ولادت حضرت زینب (س) در روز پنجم جمادى الاول که مصادف است با روز پرستار،با حضور مدیران صنعت گاز استان هرمزگان  از پرستاران صنعت نفت در درمانگاه شهرک فجر به پاس زحماتشان بخصوص در این ایام که با بیماری کرونا دست و پنجه نرم می کنیم، تقدیر و قدردانی شد.


در ابتدای این مراسم، محمد حسین نوروزی، مدیرعامل پالایش گاز سرخون  و قشم ضمن تبریک این روز به جامعه پرستاران و هم چنین  کادر درمان  مرکز بهداشتی و درمانی شهرک فجر، اظهار داشت:سالروز ولادت حضرت زینب(س) و روزپرستار، بهانه ای شد تا به پاس زحمات شما انسان های ایثارگر و مجاهد در شرایط سخت کرونایی،امروز حاضر شویم تا شاید حداقل گوشه ای از زحمات شما عزیزان را جبران کنیم.

 فواد حمزوی،مدیر عامل شرکت گاز استان هرمزگان نیز ضمن تبریک این روز به جامعه پرستاری و کادر درمان کشور و بخصوص صنعت نفت،ابراز کرد: در این شرایط سخت کرونایی، همه چشم امید ما پس از خداوند متعال به تلاش های شما عزیزان است و زبان قاصر است از شرح و بیان این خدمت صادقانه و دلسوزانه شما ایثارگران که به نوعی در خط مقدم با این بیماری منحوس قرار دارید.

 


در ادامه مصطفی حسین زاده، جانشین مدیر منطقه6 عملیات اتقال گاز و معاون عملیات ایستگاه ها نیز ضمن تبریک روز پرستار، اظهار کرد: از خداوند منان خواستاریم که هرچه زودتر با نابودی این بیماری فراگیر،بتوانیم در شرایط مناسب ،مساعد و به نحو احسن از زحمات شما عزیزان تجلیل و قدردانی نماییم و در شرایط کنونی نیز بهترین کمک به کادر درمان، بی شک رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی است.

 

 

دکتر محمد حسین کرباسچی،معاون بهداشتی درمانی منطقه هرمزگان نیز در بخش پایانی این مراسم ضمن تبریک این روز به همکاران خود در درمانگاه شهرک فجر، از حضور مدیران صنعت گاز استان به مناسبت روز پرستار در این مرکزبهداشتی و درمانی تشکر کرد.


وی افزود: مدیران صنعت گاز استان بازوی توانمند مرکزبهداشتی و درمانی شهرک فجر هستند و همکاران ما نیز با تلاش های شبانه روزی خود، این نوید را می دهند که در مواقع  رخ دادن بیماری برای هریک از  خانواده صنعت گاز استان،بتوانند بهترین خدمات را ارئه دهند. 

 

 


 


 

 

 


 

  

 


 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/09/30 - ٢٠:٣١
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 195

خروج
تصاویر منتخب