صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار  


نسخه چاپي

دیدار مدیرعامل شرکت گاز با خانواده اهداکننده عضوهرمزگانی

مدیرعامل،رئیس مددکاری اجتماعی و رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان با خانواده اهداکننده عضو هرمزگانی دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان هرمزگان، مدیرعامل،رئیس مددکاری اجتماعی و رئیس روابط عمومی شرکت گازاستان با خانواده اهداکننده عضو هرمزگانی دیدار کردند.

 

در این دیدار مدیر عامل شرکت گاز استان هرمزگان، ضمن عرض تسلیت مجدد به خانواده مرحوم منصفی، افزود: توفیقی شده تا خدمت شما خانواده ایثارگر و تصمیم ساز برسیم و  مطمئنا تصمیمی که  شما عزیزان در آن واپسین لحظات  جهت اهداعضو آن مرحوم گرفته اید، اصلا آسان نبوده و در قالب کلمات نمی توان آن زمان و شرایط را توصیف کرد.

 

حمزوی تصریح کرد: چنانچه در قرآن کریم سوره مبارکه مائده آیه ٣٢  اشاره شده‌ که «هرگاه کسی باعث بقای نفسی شود، مانند آنست که باعث نجات جان تمام انسان‌ها شده است.»

 

وی افزود: با  اهدا اعضا بدن مرحوم مهدی منصفی که نجات بخش جان سه نفر دیگر شده اید، بی شک هر عمل خیری که  این سه نفر تا پایان عمرشان انجام دهند، این مرحوم  نیز در این اعمال نیک  سهیم است و به نوعی  پس از مرگشان پرونده اعمالشان  باز است و آثار ما تأخر برایشان تلقی می شود.

 گفتنی است مهدی منصفی  36 ساله کارمند نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران بود که برادر ایشان از کارکنان امور بهره برداری شرکت گاز استان می باشد.

 

 

 

شایان ذکراست مرحوم منصفی که اصالتا اهل کهنوج و ساکن بندرعباس بود، در مهرماه سال جاری، به دلیل مرگ مغزی و  با موافقت خانواده ایشان، دوکلیه و کبدش را بخشیدند تا نجاتگر چان سه نفر دیگر باشند و ازمرحوم منصفی دو فرزند به یادگار مانده است ؛ هستی دخترشیرین زبان  سه ساله و امیر حسین هشت ساله و  پیکر این پدر جوان در روستای فاریاب کهنوج  تشییع و به خاک سپرده شده است.

«یادمان باشد زندگی را هم می شود اهدا کرد و این فرصتی است برای جاودانگی و تحقق زیباترین جلوه وقف! همه ما می توانیم در زندگی هزاران فردی که در لیست انتظار پیوند عضو قرار دارند، تفاوت ایجاد کنیم.»

«زندگی فاصله کوتاهی است، لحظه ها را دریاب، زندگی حادثه زیبایی است.»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/10/07 - ١٣:٤٩
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 112

خروج
تصاویر منتخب