صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار  


نسخه چاپي

انتصاب مسعود ناصری به سمت رییس روابط عمومی

طی حکمی از سوی فواد حمزوی مدیرعامل، مسعود ناصری به عنوان رییس روابط عمومی شرکت گاز هرمزگان منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز هرمزگان، متن حکم به شرح زیر می باشد:

نظر به تعهد، تخصص و تجارب جنابعالی به موجب این حکم به عنوان رییس روابط عمومی منصوب می شوید. امید است با استعانت از خداوند متعال در انجام مسوولیت های محوله همواره موفق و پیروز باشید. انتظار است علاوه بر انجام امور جاری نسبت به موارد ذیل اهتمام و توجه ویژه به عمل آورید:

- آشنایی با مقررات، روش ها و آیین نامه ها، استانداردها و رعایت کلیه دستورالعمل های جاری شرکت و حصول اطمینان از انطباق روش های موجود با مقررات و آیین نامه های مربوطه از طریق تحقیق، بررسی، مطالعه، شرکت در کلاس ها و سمینارهای تخصصی و آموزشی و ایجاد ارتباطات درون و برون سازمانی به منظور آگاهی و کسب اطلاعات لازم در زمینه های یاد شده.

- تهیه و تنظیم سیاست ها و برنامه های فرهنگی، هنری، خبری، تبلیغاتی، اجتماعی و تشریفاتی شرکت، در تمامی زمینه های مرتبط با برنامه ها و اهداف شرکت، کارکنان، مقامات و مسوولین، خدمات گازرسانی و دیگر موارد مرتبط و حسب لزوم اعلان و انعکاس مناسب و به موقع آنها در سطح جامعه.

- برنامه ریزی و نظارت بر انعکاس فعالیت ها، اقدامات جاری، اهداف کوتاه و بلند مدت شرکت، در جامعه از طریق ارتباط مستقیم با مردم در رسانه های گروهی، جراید و حضور در نمایشگاه های مختلف و دیگر طرق ممکن و استفاده از آخرین امکانات سمعی و بصری در این رابطه و جمع آوری و کسب نظرات، انتقادات و پیشنهادات، میزان رضایتمندی و سطح انتظارات جامعه با فراهم آوردن شرایط و امکانات لازم جهت ارتباط متقابل مردم، نهادها و سازمان ها با مسوولین شرکت گاز استان.

- برنامه ریزی و انجام اقدامات لازم در راستای آشنایی مشترکین و مصرف کنندگان با نحوه مصرف گاز و استفاده از وسایل گاز سوز به منظور جلوگیری از بروز حوادث و بهینه نمودن میزان مصرف گاز در سطح استان.

- نظارت بر تهیه و تدوین اخبار، بیانه ها، اطلاعیه ها، آگهی ها و گزارشات و نشر آنها از طریق رسانه های گروهی و مطبوعات.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/11/07 - ٠٩:٥٣
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 137

خروج
تصاویر منتخب