صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار  


نسخه چاپي

تجلیل از شرکت گاز هرمزگان در ششمین اجلاس استانی نماز

شرکت گاز هرمزگان در راستای اقامه، توسعه و ترویج فرهنگ نماز در استان هرمزگان مورد تقدیر و تجلیل قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرگت گاز هرمزگان، در ششمین اجلاس استانی نماز که به میزبانی اداره کل منابع طبیعی برگزار شد، پس از ارزیابی داوران از اقدامات و برنامه های ثبت شده دستگاه های اجرایی استان در حوزه ترویج فرهنگ و اداب نماز در سامانه سجاد، شرکت گاز هرمزگان از سوی دفتر نماینده ولی فقیه در استان، استانداری و ستاد اقامه نماز استان شایسته تجلیل شد.

حسن پزشکیان دبیر ستاد اقامه نماز شرکت گاز ضمن تبریک به مدیرعامل و همکاران جهت موفقیت کسب شده، ابراز امیدواری نمود: با تلاش و همت کارکنان این جایگاه در سال های آتی نیز مستدام باشد.

در حکم صادر شده به فواد حمزوی مدیرعامل شرکت گاز هرمزگان آمده است:

نماز از مهم ترین سفارش های انبیا و از بارزترین عبادت است، نماز گویا ترین جلوه خدا محوری، دین باوری و ولایت پذیری در جامعه است. ارزش گذاری به نماز نشانه ایمان و دلیل عشق و علاقه به منویات است.

ستاد اقامه نماز استان هرمزگان در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری به اجلاس های سراسری نماز با تشکیل هییت های ارزیابی و داوری به بررسی برنامه ها و فعالیت های دستگاه های اجرایی در زمینه توسعه و ترویج فرهنگ نماز پرداخته و براساس رای این هییت عملکرد سال 1397، شرکت گاز استان هرمزگان را شایسته تقدیر می داند.

 این موفقیت را به جنابعالی و اعضای محترم شورای اقامه نماز آن دستگاه تبریک گفته، امیدواریم تلاش های به عمل آمده مرضی خداوند قرار گیرد.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/11/05 - ٠٩:٥٩
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 160

خروج
تصاویر منتخب