صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار  


نسخه چاپي

مدیرعامل شرکت گاز هرمزگان بیان کرد:

حرکت در مسیر سرآمدی، تغییری مثبت و سازنده

فواد حمزوی مدیرعامل شرکت گاز هرمزگان در مراسم اختتامیه ارزیابی جایزه سرآمدی و بهبود مستمر شرکت ملی گاز ایران، حرکت در مسیر سرآمدی را مستلزم تغییر مثبت و سازنده در همه ابعاد سازمانی دانست.

 

فواد حمزوی مدیرعامل شرکت گاز هرمزگان در مراسم اختتامیه ارزیابی جایزه سرآمدی و بهبود مستمر شرکت ملی گاز ایران، حرکت در مسیر سرآمدی را مستلزم تغییر مثبت و سازنده در همه ابعاد سازمانی دانست و گفت: چنین تغییری نیازمند ارتقای نوآوری، یادگیری، بهره وری، خلاقیت و مسوولیت پذیری سازمانی می باشد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز هرمزگان، شرکت گاز استان با حضور در سومین دوره جایزه سرآمدی و بهبود مستمر شرکت ملی گاز ایران به منظور دستیابی به تقدیرنامه پنج ستاره تعالی سازمانی، توسط تیم 7 نفره ارزیابی متشکل از یک سرارزیاب و 6 ارزیاب شرکت ملی گاز، به مدت سه روز مورد ارزیابی قرار گرفت.

حمزوی همچنین ضمن قدرداني از زحمات و راهکارهای ارزشمند تيم ارزيابي مدل تعالي اظهار داشت: حضور در جایزه ملی تعالی سازمانی فرصتی برای نگاه به سازمان از بیرون است که بدین منظور نقاط قوت و قابل بهبود سازمان مشخص شده و برای پیشرفت و توسعه هر چه بیشتر سازمان در تمامی ابعاد برنامه های بلندمدت تدوین می شود.

 در ادامه نازنین جوکار مدیرتعالی و سرپرست تحلیل سیستم ها تاکید کرد: دست یابی به نتایج مطلوب تر وحرکت در مسیر تعالی سازمانی، بی شک مرهون همراه و همسو بودن تک تک کارکنان سازمان است.

جوکار با اشاره به اهمیت و تاثیر مثبت حرکت در مسیر تعالی یادآور شد: با توجه به گسترش و پیچیدگی اهداف، فرایندها و ساختار سازمانی درصحنه رقابت، تنها سازمان هایی می توانند به بقای خود ادامه دهند که نسبت به خواسته ها و انتظارات مشتریان و ذینفعان خود پاسخگو باشند. همچنین به سودآوری و ثروت آفرینی به عنوان شاخص های کلیدی و برتر سازمانی توجه کنند. یکی از ابزارهای دستیابی به این مهم مدل تعالی سازمانی EFQM می باشد.

وی خاطرنشان کرد: اميداوريم امسال هم بتوانیم چون سال هاي گذشته، با یاری و همدلی کارکنان ،شاهد موفقیت های روز افزون شرکت گاز در مسیر تعالی باشیم.

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/11/12 - ١٠:١٦
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 294

خروج
تصاویر منتخب