صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اطلاعیه ها 


نسخه چاپي

بازدید هیئت رئیسه شرکت گاز استان هرمزگان از نیروگاه بخار بندرعباس

هیئت رئیسه شرکت گاز استان هرمزگان به طور میدانی از ایستگاه تقلیل فشار نیروگاه بخار بندرعباس بازدید و جلسه ای در شرایط عملیاتی به منظور بررسی رفع موانع موجود و تسریع در روند ساخت ایستگاه تقلیل فشار کلاس اف غرب بندرعباس، تشکیل دادند.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان هرمزگان؛ هیئت رئیسه شرکت گاز استان هرمزگان به طور میدانی از ایستگاه تقلیل فشار نیروگاه بخار  بندرعباس بازدید و جلسه ای در شرایط عملیاتی به منظور بررسی رفع موانع موجود و تسریع در روند ساخت ایستگاه تقلیل فشار کلاس اف غرب بندرعباس، تشکیل دادند.
شایان ذکر است در این جلسه تصمیات و مصوبات لازم جهت سرعت بخشی و راه اندازی این ایستگاه و با توجه به نزدیک بودن فصل پیک بار، در حضور  مدیرعامل شرکت گاز هرمزگان اتخاذ گردید.
فواد حمزوی در ادامه با ابراز امیداری گفت: با برنامه ریزی صورت گرفته گاز مورد نیاز این نیروگاه و با تلاش شبانه روزی همکاران به موقع تامین شود.
گفتنی است در ادامه جلسه نیز هریک از اعضای هیئت رئیسه به تشریح برنامه ها و تعیین اهداف واحد خود در سال جاری و چگونگی تلاش برای تحقق آن ها پرداختند.
همچنین در ابتدای بازدید هیئت رئیسه شرکت گاز استان هرمزگان فاز محل انشعاب گیری گاز برای نیروگاه کلاس اف غرب بندرعباس بازدید و سپس در ایستگاه تقلیل فشار نیروگاه بخار بندرعباس،حضور پیدا کردند.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/03/05 - ١٣:٣١
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 911

خروج
تصاویر منتخب