صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار  


نسخه چاپي

هیچ گونه مورد مثبت، مشکوک و درگیر به کرونا در شرکت گاز هرمزگان وجود ندارد

رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان هرمزگان ضمن اشاره به این که هیچ گونه مورد مثبت، مشکوک و یا درگیر به کرونا در بین پرسنل شرکت گاز هرمزگان وجود ندارد ، از راه اندازی کمپین «#ما_ماسک _می زنیم» در این شرکت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان هرمزگان، مسعود ناصری، رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان هرمزگان از راه اندازی کمپین «#ما_ماسک _می زنیم» با مشارکت داوطلبانه مدیر عامل، رئوسای واحد ها، رئوسای ادارات شهرستانی و کارکنان  به صورت داوطلبانه  خبر د اد و افزود: با توجه به بیماری فراگیر کرونا و بمنظور حفظ سلامتی خود و اطرافیان و کاهش انتقال این بیماری، کمپین «#ما_ماسک _می زنیم» در تیرماه 1399، در این شرکت راه اندازی شده است.

 

 وی اظهار کرد:  راه اندازی این کمپین  در راستای مسئولیت های اجتماعی این شرکت بمنظور  قدردانی از تلاش های شبانه روزی و مجاهدانه کادر درمان کشور و به خصوص استان و کاهش انتقال بیماری کرونا در محل کار راه اندازی شده و پوستر این کمپین که حاوی تصاویر کارکنان این شرکت با پوشش ماسک در واحد های مختلف است به صورت مستمر تهیه، تولید و بارگذاری خواهد شد.

ناصری افزود: اکنون که چندین ماه از شروع بیماری کوید 19 می گذرد با تلاش همکاران ما در واحد HSE، خدمات رفاهی و حمایت های بی دریغ مدیر عامل محترم شرکت جهت حفظ سلامتی کارکنان در تهیه و توزیع اقلام بهداشتی و تست غربالگری که روزانه در محل کار گرفته می شود از مرداد 99 تا کنون هیچ گونه مورد مثبت، درگیر و یا مشکوک  به کرونا در بین پرسنل شرکت گاز استان هرمزگان وجود ندراد.

 

رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان هرمزگان در پایان تصریح کرد: امید است با رعایت پروتکل های بهداشتی در محیط کار و منزل بتوانیم در کاهش  انتقال  کوید 19 به کادر درمان کشور کمک کنیم و به مدد الهی هرچه زودتر شاهد نابودی این بیماری باشیم.

 

 

 

 

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/06/11 - ٢٠:١٩
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 179

خروج
تصاویر منتخب