صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار  


نسخه چاپي

میز خدمت شرکت گاز در مسجد سیدالشهداء داماهی برگزار شد

میز خدمت شرکت گاز استان هرمزگان جهت خدمات رسانی به مردم محله داماهی بندرعباس که از نعمت گاز طبیعی برخوردارند،در مسجد سیدالشهداء این محله برپا و به سوالات مردم در خصوص نحوه اشتراک پذیری گاز شهری و... پاسخ داده شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان هرمزگان،بمناسبت چهل و دومین سالگرد پیروی انقلاب اسلامی ایران با هماهنگی پایگاه مقاومت بسیج شهید خاکسار نژاد،اداره گاز شهرستان بندرعباس(امور مشترکین) و واحد روابط عمومی این شرکت، در بهمن ماه سال جاری و بعد از نماز مغرب و عشاء با برگزاری میز خدمت در مسجد سیدالشهداء محله داماهی بندرعباس که برخی از اعضا هیئت امناء این مسجد و مردم محله حضور داشتند،به سوالات و ابهامات آن ها درمورد مسائل فنی و ایمنی گاز طبیعی، مقایسه بین کپسول و گاز شهری  و... پاسخ داده شد.

 

گفتنی است پوستر نحوه اشتراک پذیری گاز شهری نیز بین نمازگزاران این مسجد  توزیع و با هماهنگی واحد روابط عمومی با یکی از اعضا هیئت امناء این مسجد،مقرر شد  مطالب و محتوای آموزشی در خصوص گاز شهری در بستر فضای مجازی به ایشان ارسال تا در گروه مجازی  این مسجد و محله، جهت اطلاع رسانی بیش تر و آشنایی با مزایای گاز شهری،نشر داده شود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/11/23 - ١٩:٢٢
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 125

خروج
تصاویر منتخب