صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اطلاعیه ها 


نسخه چاپي

پیام تبریک مدیرعامل شرکت گاز استان هرمزگان به مناسبت گرامی‌داشت روز جهانی ایمنی و بهداشت حرفه‌ای سال ۱۴۰۰

فواد حمزوی، مدیر عامل شرکت گاز استان هرمزگان در پیامی فرا رسیدن روز جهانی ایمنی و بهداشت حرفه‌ای، مصادف با ۲۸ آوریل ۲۰۲۱ و هشتم اردیبهشت ۱۴۰۰ را به تلاش‌گران، دست‌اندرکاران، بازرسان و کارشناسان بهداشت حرفه‌ای و HSE، تبریک گفت.

متن کامل پیام به این شرح است: 

 حدود چهارده ماه است که با همه‌گیری جهانی کووید-19 مواجه هستیم و هنوز مقابله و کنترل کرونا ویروس اصلی‌ترین موضوع جهان به شمار می‌رود. سازمان بین المللی کار (ILO) با شعار "پیش بینی، آمادگی و پاسخگویی به بحران تاکید نموده است اکنون روی افزایش تاب‌آوری نظام‌های ایمنی و بهداشت حرفه‌ای سرمایه‌گذاری کنیم".  

آشکارست تلاش مستمر کارکنان واحد HSE  و دست‌اندرکاران و تشدید بازرسی‌های کرونایی و غیرکرونایی ستودنی بوده که با تلاش شبانه‌روزی در پیشگیری و کنترل کووید 19 در محیط‌های کاری نقش بسزایی را ایفا و به حفظ سلامت کارکنان شرکت گاز استان هرمزگان و خانواده‌های ایشان کمک شایانی نموده‌اند.

علیرغم ابتلای اجتناب ناپذیر تعدادی از همکاران، حتی یک لحظه نظارت‌های تخصصی متوقف نشد و خوشبختانه به جز موارد محدود که تحت کنترل قرار گرفت، شاهد همه‌گیری خوشه‌ای که موجب تعطیلی شرکت شود نبودیم که مرهون تلاش‌های کارشناسان HSE در راستای پیشگیری و مقابله با کووید 19 می‌باشد.


برون رفت از شرایط سخت کرونائی  مستلزم همدلی، وفاق، نظارت‌های مستمر و پیروی از توصیه‌های ایمنی و بهداشتی خواهد بود.

 

مدیرعامل شرکت گاز استان هرمزگان

فواد حمزوی

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/02/08 - ١٤:٤٧
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 272

خروج
تصاویر منتخب