صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

تمدید زمان ثبت نام دوازدهمین دوره مسابقات حفظ، قرائت و مفاهيم قرآن كريم «بهار در بهار»

دوازدهمین دوره مسابقات حفظ، قرائت و مفاهيم قرآن كريم «بهار در بهار» ویژه کارکنان شرکت ملی گاز برگزار و زمان ثبت نام در مرحله مقدماتی تا پایان خرداماه 1399،تمدید شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان هرمزگان،دوازدهمین دوره مسابقات حفظ، قرائت و مفاهيم قرآن كريم «بهار در بهار» ویژه کارکنان شرکت ملی گاز در سه سطح مقدماتی (استانی) ،نیمه نهایی و نهایی برگزار خواهد شد و زمان ثبت نام در مرحله مقدماتی این مسابقات ، تا پایان خرداماه 1399،تمدید شد.

امید است با مشارکت کلیه کارکنان در این مسابقات،بیش از پیش در راستای ترویج فرهنگ نورانی قرآن کریم سهیم باشیم و به نحوی که قلم و قدم زندگی خویش را بر اساس این کتاب الهی،استوار سازیم.

 

شایان ذکر است هريك از داوطلبان مي ­بايست با مراجعه به پايگاه اينترانتي داخلي شوراي فرهنگي شركت به نشاني http://farhangi.nigc.ir و يا سامانه ثبت نام اينترانتي مسابقات به نشاني http://quran.nigc.ir و  تكميل فرم الكترونيكي مربوطه، نسبت به ثبت نام اقدام  و از نحوه شرایط برگزاری این مسابقات،مطلع شوند.

 

قابل توجه است زمان برگزاری این مسابقه در تمامی رشته ها در بازه زمانی یک الی نهم تیر ماه 1399 می باشد که متعاقباً جزئیات برگزاری  آن،اعلام خواهد شد.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/03/24 - ١٥:٤٥
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 444

خروج
تصاویر منتخب