صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

مجموعه مقررات و تعرفه های استفاده از گاز طبیعی

هر متقاضی و یا مشترک می تواند برای واحد مورد تقاضا با قبول مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی درخواست برقراری یا هر گونه تغییر در مشخصات اشتراک را بنماید.

  هر متقاضی و یا مشترک می تواند برای واحد مورد تقاضا با قبول مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی درخواست برقراری یا هر گونه تغییر در مشخصات اشتراک را بنماید.

 

   شرکت در صورت لزوم می تواند از محل موضوع درخواست، بازدید نماید. تعیین ظرفیت کنتور/ایستگاه، نوع تعرفه، هزینه های برقراری انشعاب از اختیارات شرکت بوده و متقاضی با وقوف کامل از مقررات و شرایط وتعرفه های فروش گاز طبیعی و قبول آنها پیمان فروش گاز طبیعی را امضاء خواهد نمود. نظر شرکت در تعیین ظرفیت کنتور/ایستگاه، نوع مصرف، محل نصب کنتور و رگولاتور/ایستگاه گاز قطعی خواهد بود.

 

 

  نصب انشعاب گاز طبیعی و یا تغییر ظرفیت متقاضیان در متقاضیان در محدوده شهرها و روستاها منوط به آن است که شرکت امکانات لازم جهت برقراری انشعاب را داشته باشد و به تشخیص شرکت از لحاظ فنی، ایمنی و اقتصادی امکان پذیر باشد.

 

   نصب انشعاب جدید برای متقاضیان در محدوده شهرها و روستاها منوط به عدم وجود موانع قانونی می باشد.


در شرایطی که برقراری انشعاب از نظر فنی ، ایمنی و قانونی امکان پذیر می باشد واگذاری انشعاب با دریافت هزینه های برقراری انشعاب مشتمل بر هزینه خط اختصاصی متناسب با ظرفیت کنتور/ایستگاه بلامانع است.

 تبصره: هزینه های برقراری انشعاب از مالک یا متقاضی دریافت می شود، ولی انشعاب منحصراً متعلق به ملک مورد تقاضا بوده و در هر حال دریافت هزینه های برقراری انشعاب از متقاضی و صدور قبض دریافت وجه بنام پرداخت کننده یا متقاضی و همچنین برقراری انشعاب متقاضی دلیل بر مالکیت یا شناسایی حقی برای افراد مذکور نسبت به ملک نخواهد بود.

 

 

*تعرفه ها، مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی


  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/03/24 - ١٩:٠٠
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 395

خروج
تصاویر منتخب