صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

مدیرعامل شرکت گاز هرمزگان خبر داد:

استقرار و راه اندازی سامانه ارسال پیامکی قبوض گاز

سامانه ارسال پیامکی قبوض گاز مشترکین به همت کارکنان واحد فناوری اطلاعات شرکت و با همکاری شرکت ملی گاز ایران استقرار و راه اندازی شد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز هرمزگان، فواد حمزوی مدیرعامل بیان کرد: در راستای بهبود ارایه خدمات به مشترکین شرکت گاز هرمزگان و همسو با توسعه دولت الکترونیک،کاهش هزینه ها و صیانت از محیط زیست، افزایش رضایتمندی مشترکین، سرعت و دقت در ارایه خدمات، این مهم تحقق یافت.

حمزوی اظهار کرد: امکان پرداخت قبوض گاز به صورت آنلاین  برای تمامی مشترکین جزء و عمده در سطح استان فراهم شده است.

در ادامه حمیدرضا ناصری رییس فناوری اطلاعات شرکت گاز هرمزگان یادآور شد: در مرحله نخست مشترکین گاز طبیعی می‌توانند برای تکمیل و ثبت اطلاعات ( شماره اشتراک و شماره تلفن همراه) به یکی از روش‌های ارسال شماره  به سامانه ۱۰۰۰۱۹۴ با الگوی (شماره اشتراک*۱) به ترتیب از سمت چپ به راست، مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی گاز ایران ( www.nigc.ir) و کلیک بر روی گزینه حذف قبوض یا ثبت تلفن همراه مشترکان برای حذف قبوض کاغذی گاز و ورود به صفحه دریافت اطلاعات مشترکین یا مراجعه به نشانی اینترنتی (http://ghabz.nigc.ir) اقدام کنند.

ناصری افزود: مشترکین پس از ثبت شماره تلفن همراه خود و کد 15 رقمی اشتراک، با ارسال شماره اشتراک قبض گاز خود به این سامانه، می توانند اطلاعات آخرین صورتحساب خود شامل: مبلغ گازبها، شناسه قبض، شناسه پرداخت، مهلت پرداخت و ... را دریافت نمایند.

وی همچنین اشاره کرد: در انتهای پیامک ارسالی به مشترکین، لینکی وجود دارد که مشترک می تواند با کلیک بر روی آن، جزییات کامل قبض خود را رویت و از همان صفحه نسبت به پرداخت قبض خود اقدام نماید.


 

 


 

 

 

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/12/04 - ١٢:٥٧
  • تاریخ بروز رسانی خبر :

  • تعداد بازدید خبر :
  • 432

خروج
تصاویر منتخب