صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

نشست صمیمی نمایندگان شرکت گاز هرمزگان با موسسه نیکوکاری رویش لبخند زندگی

مسعود ناصری رییس روابط عمومی شرکت گاز هرمزگان به همراه تعدادی از کارکنان در فضای صمیمی از بنیاد رویش بازدید و با عبدالرضا نادری پور مدیر بنیاد به گفت و گو پرداختند.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز هرمزگان، ناصری هدف از این بازدید را ضمن ایفای مسوولیت های اجتماعی شرکت، ارتباط و تعامل با بنیادها و موسسات خیریه عنوان کرد و افزود: امیدواریم با سهیم شدن در این امر خداپسندانه گامی موثر در مسیر رشد و بالندگی استان و مقابله با معضلات اجتماعی برداریم.

عبدالرضا نادری پور مدیر بنیاد رویش بیان کرد: این بنیاد از سال 1394 با عنوان رویش لبخند زندگی از سازمان بهزیستی استان هرمزگان مجوز خود را اخذ و در اداره ثبت شرکت های بندرعباس به ثبت رسیده است و به صورت رسمي، 4 سال از فعاليت آن مي گذرد.

نادری پور رسالت بنیاد رویش را حمایت از دانش آموزان مستعد بی بضاعت استان هرمزگان و خانوادهایشان با هر کیش و آیین و ملّیتی با هدف کمک به ساختن آینده‌ای با چشم انداز روشن برایشان عنوان کرد و گفت: این بنیاد می‌کوشد ضمن حفظ کرامت دانش آموزان و خانواده ایشان از طریق ایجاد انگیزه، آموزش و توانمندسازی، فرصت تحصیل را برای این دانش آموزان فراهم آورد؛ تا هیچ دانش‌آموز با استعدادی به دلیل مشکلات مالی از تحصیل باز نماند.

وی چشم انداز بنیاد رویش در افق 1406 را رویش و جذب  1000دانش آموز مستعد و پرورش آنها تا بالندگی دانست و افزود: حضور موثر انسان‌های نیک ‏اندیش و بهره‏گیری از ابزار‌های نوین مدیریتی در کنار سرمایه انسانی کارآمد، یاریگر ما در سرآمدی «بنیاد رویش» خواهد بود.

مدیر بنیاد رویش در ادامه افزود: حمایت از دانش آموزان مستعد و توانمند سازی خانواده های آنها، ارتقای فرهنگ نیکوکاری در جامعه، توسعه سیستم‏های سازمانی بنیاد به منظور ارائه خدمات با کیفیت، از اهداف کلان این بنیاد می باشد.

نادری پور تاکید کرد: حفظ کرامت انسانی، عدم تبعیض نژادی و مذهبی، شفافیت در فعالیت ها، نظم و انضباط کاری، پایبندی کامل به رسالت و چشم انداز بنیاد، پرهیز از فعالیت سیاسی و منفعت طلبانه و حمایت معنوی از کلیه ذینفعان بنیاد از ارزش‌های بنیاد رویش خواهد بود.

لازم به ذکر است موسسه خیریه رویش لبخند زندگی به آدرس: بندرعباس، چهار راه دانشگاه، ساختمان شمس، طبقه 7 واحد 23 ، و شماره تماس 07633665691  آماده هرگونه پاسخگویی و راهنمایی به شهروندان گرامی می باشد.

 

 

 

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/12/07 - ١٤:٠٦
  • تاریخ بروز رسانی خبر :

  • تعداد بازدید خبر :
  • 148

خروج
تصاویر منتخب