صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اطلاعیه ها 


نسخه چاپي

کلید سوالات مسابقات قرآن كريم «بهار در بهار» در بخش مفاهیم

دوازدهمین دوره مسابقات حفظ، قرائت و مفاهيم قرآن كريم «بهار در بهار» با حضور برخی کارکنان شرکت کننده در بخش مفاهیم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان هرمزگان،دوازدهمین دوره مسابقات حفظ، قرائت و مفاهيم قرآن كريم «بهار در بهار با حضور برخی کارکنان شرکت کننده در بخش مفاهیم در نهم تیر ماه 1399،  برگزار شد.

شایان ذکر است کلید سوالات دوازدهمین دوره مسابقات قرآن كريم «بهار در بهار» در بخش مفاهیم، پیرو در خواست برخی شرکت کنندگان و جهت شفافیت سازی بیش تر این مسابقه، در دو لینک زیر بارگذاری شده است و با توجه به این که تقریبا تمامی شرکت کنندگان به سوالات تشریحی جواب درست داده بودند، از درج  جواب سوال های تشریحی خودداری شد.

هم چنین اسامی نفرات برتر شرکت کنندگان در بخش مفاهیم و سایر رشته های این مسابقه ( قرائت ترتیل و تحقیق) متعاقباً اطلاع رسانی خواهد شد.

شایان ذکر است در صورت هرگونه انتقاد و یا پیشنهاد جهت برگزاری این مسابقه می توانید با واحد روابط عمومی و داخلی 7271 تماس حاصل نمایید تا جهت برگزاری مسابقات فرهنگی پیش رو و در صورت امکان، بیش تر و بهتر بتوانیم نظرات همکاران را در این زمینه مد نظر قرار دهیم.

لینک کلید سوالات:

یک نمونه

دو نمونه

 

 

 

 

 

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/04/16 - ٢١:٢١
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 885

خروج
تصاویر منتخب