صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اطلاعیه ها 


نسخه چاپي

بازدید مسئول بهداشت حرفه ای شرکت گاز هرمزگان از محل بسته بندی اقلام بهداشتی

اتوجه به شیوع بیماری کوید ۱۹ و جهت سلامت کارکنان این شرکت از این بیماری، مسئول بهداشت حرفه ای شرکت گاز استان هرمزگان در راستای اجرای پروتکل های بهداشتی و در طی روند بازدید های قبلی خود، از محل بسته بندی اقلام بهداشتی به طور میدانی بازدید کرد.

 

با توجه به شیوع بیماری کرونا و جهت سلامت کارکنان شرکت گاز استان هرمزگان در این دوران، مسئول بهداشت حرفه ای شرکت، از محل بسته بندی اقلام بهداشتی، بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان هرمزگان، باتوجه به شیوع بیماری کوید ۱۹ و جهت سلامت کارکنان این شرکت از این بیماری، مسئول بهداشت حرفه ای شرکت گاز استان هرمزگان در راستای اجرای پروتکل های بهداشتی و در طی روند بازدید های قبلی خود، از محل بسته بندی اقلام بهداشتی به طور میدانی بازدید کرد.
شایان ذکر است در این بسته بندی اقلام بهداشتی ماسک، دستکش لایتکس و پدالکی، روزانه و در بدو ورود کارکنان و با همکاری و تلاش های بی وقفه واحد رفاهی، تحویل همکاران می گردد.
همچنین طرح غربالگری نیز به طور مرتب و روزانه در کنار توزیع اقلام بهداشتی، در بین کارکنان شرکت، جهت صحت سلامت آن ها، انجام می شود.
ضمنا از کلیه کارکنان تقاضا می شود که با رعایت الزامات سلامت محیط کار در شرکت که توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ابلاغ شده است، در محل کار حاضر شده و خدمات موظف را ارائه نمایند.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/03/07 - ١٣:٤٢
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 711

خروج
تصاویر منتخب