صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار  


نسخه چاپي

با حفظ محیط زیست و منابع طبیعی گازرسانی را انجام می دهیم

مدیر عامل شرکت گاز استان در دیدار با سرپرست اداره‌کل منابع‌طبیعی و آبخیزداری استان هرمزگان از گازرسانی به استان همراه با حفظ محیط زیست و منابع طبیعی خبر داد.

 به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان هرمزگان،فواد حمزوی مدیر عامل شرکت گاز استان در دیدار با سید محمدنور موسوی ، سرپرست اداره‌کل منابع‌طبیعی و آبخیزداری استان هرمزگان،ضمن تبریک سرپرستی ایشان،اظهار کرد: رسالت شرکت گاز استان، ایجاد رفاه اجتماعی بهتر و بیش تر برای شهروندان هرمزگانی است و در این راستا نیازمند به همکاری مردم و  برخی دستگاه های اجرایی از جمله اداره کل منابع طبیعی می باشیم و خوشبختانه همواره این اداره کل در این پروژه ها یاری­ گر ما بوده اند.

 

وی اظهار کرد: همکاران ما در پروژه های گازرسانی هموراه مسائل زیست محیطی و حفظ منابع طبیعی  را سرلوحه کار خورد قرار می دهند و گاز، این نعمت الهی نیز  سوختی پاک محسوب می شود که می تواند  در راستای داشتن محیط زیست بهتر و حفظ منابع خدادادی یاری دهنده باشد.

 

در ادامه سید محمدنور موسوی ، سرپرست اداره‌کل منابع‌طبیعی و آبخیزداری استان هرمزگان نیز ضمن تقدیر و تشکر از مدیرعامل و سایر همکاران ایشان، به نقش و اهمیت گاز طبیعی در زندگی های امروزی اشاره و افزود: گاز نعمتی الهی و سوختی پاک است که با ورود به هر منطقه بی شک از آسیب و صدمه ساکنین آن منطقه به منابع طبیعی جهت تهیه سوخت مورد نظر جلوگیری می کند و  می تواند تسهیل کننده زندگی مردم در راستای رفاه اجتماعی بهتر و ایمنی بیش تر باشد.

 

شایان ذکر است در این دیدار رئیس امور مالی و پشتیبانی، امور مهندسی و اجرای طرح ها و رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان هرمزگان نیز حضور داشتند.

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/10/22 - ١٨:٥٢
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 69

خروج
تصاویر منتخب