صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار  


نسخه چاپي

در دویست و دهمین جلسه شورای اسلامی شهر بندرعباس تاکید شد؛

تعامل بین شرکت گاز و شهرداری بندرعباس در راستای ارائه خدمات بهینه به شهروندان

دویست و دهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر بندرعباس با دستور کار؛ ارائه گزارش در خصوص عملیات گاز رسانی در سطح شهر بندرعباس و نامه شماره 1/104870 مورخ 99/9/25 شهرداری بندرعباس در خصوص آئین نامه اجرایی تبصره ماده واحده بودجه شهرداری بندرعباس مبنی بر کمک هزینه رفاهی ساخت مسکن پرسنل برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان هرمزگان و به نقل ازروابط عمومی  شورای اسلامی شهر بندرعباس، به منظور تعامل و همکاری همه جانبه بین شورای شهر و شهرداری و شرکت گاز نشستی با حضور اعضای شورای شهر بندرعباس، محمود یارشناس رئیس امور مهندسی و اجرای  طرح های شرکت گاز استان هرمزگان و بازماندگان معاون امور زیربنایی شهرداری بندرعباس برگزار شد.

 

رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس در این جلسه، همکاری و تعامل شهرداری و شرکت گاز را در راستای حل مشکلات شهروندان ضروری دانست و بیان کرد: تسریع در حل مشکلات زیربنایی در حوزه شهری با تعامل و هم افزایی بین دستگاه های خدمات رسان صورت می گیرد.

اسلام باوقار گفت: دستگاه های اجرایی و خدمات رسان براساس یک برنامه ریزی مدون می توانند تأثیر بسزایی در توسعه و آبادانی شهر داشته باشند.

 

رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس با تأکید بر همکاری شهرداری با سایر دستگاه های اجرایی در راستای رفع مشکلات شهر گفت: شهرداری بندرعباس علیرغم تمام مشکلاتی که دارد در بحث ترمیم نوار حفاری و بهبود سطح خدمات رسانی به مردم از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.

 

باوقار خاطر نشان کرد: مردم زمانی دغدغه نبود گاز را داشتند و الان که همه ی استان ها از نعمت گاز برخوردار هستند و همچنین استان هرمزگان که خود منبع گاز و نفت می باشد می بایست شهروندان از این نعمت برخوردار شوند که این مهم همکاری و همراهی مردم را می طلبد تا زودتر این پروژه به سرانجام برسد.

 

رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس در ادامه با اشاره به گزارش شرکت گاز مبنی بر اجرای 500 کیلومتر لوله کشی در شهر بندرعباس و حفاری های ایجاد شده در راستای گاز کشی به شهروندان بیان کرد: اجرای 500 کیلومتر گاز کشی و حفاریهای ایجاد شده در شهر حجم بالایی است که شهرداری هموار سازی و پر کردن چاله های ناشی از نوار حفاری ها را در دستور کار خود قرار داده است تا از وارد شدن خسارت به مردم جلوگیری شود.

 

محمود یارشنا‌س رئیس امور مهندسی و اجرای طرح های شرکت گاز استان هرمزگان در این جلسه گفت: حوادث ناشی از سیلندر های گاز در استان هرمزگان زیاد است در صورتی که این حوادث در حوزه ی گاز خانگی و شهری وجود ندارد.

 

یارشناس افزود: یکی از مشکلاتی که در این حوزه داریم شبکه و زیر ساخت استان است،آب،برق و مخابرات و سایر دستگاه های خدمات رسان بیش از 60 الی 70 سال سابقه دارند و شرکت گاز به عنوان آخرین دستگاه خدمات رسان وارد این حوزه شده است که مشکلات زیادی دارد.

وی بیان کرد: با شهرداری در سال 98 تفاهمنامه ای منعقد کردیم که مقرر شد 500 کیلومتر گاز کشی در سطح شهر در سال 99 و 1400 انجام شود که شهرداری مسئول ترمیم نوار حفاری های ایجاد شده می باشد.

 

یارشناس خاطر نشان کرد: تعداد 25 هزار علمک برای شهر بندرعباس پیش بینی شده است که از این تعداد فعلا بیش از 2000 علمک نصب کرده ایم و سیاست وزراتخانه این است که تمام نقاط کشور از نعمت گاز طبیعی برخوردار شوند و سیلندرگاز جمع شود.

 

 

 

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/10/23 - ١٠:٣١
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 35

خروج
تصاویر منتخب